Archiv
0

SPORTOVNÍ AKADEMIE V NYMBURCE

Nymburk – Pro všechny sportuchtivé zájemce je připravený druhý ročník LA fitcampu, který se uskuteční 8 -10. května v Nymburce. A protože sportu fandíme, tak jsme si popovídali se Zdeňkem Ledvinou z Ledvina academy sport. Tento tým je vedený dvěma profesionály –už zmiňovaným Zdeňkem Ledvinou a Luďkou Burdovou, kteří jsou partnery nejen v práci, ale […]

"Na programu je cca 10 tréninků, počínaje outdoor výběhy, přes strečink, freediving, atletiku, crossfit až po MMA.. Pro klienty prahnoucí po vědění máme připravené přednášky výživy a zdravého stravování. A na závěr, abychom zjistili, co jsme klienty naučili, je čeká LA Olympiáda z dovedností, které jsme je v průběhu kempu učili."

“Na programu je cca 10 tréninků, počínaje outdoor výběhy, přes strečink, freediving, atletiku, crossfit až po MMA.. Pro klienty prahnoucí po vědění máme připravené přednášky výživy a zdravého stravování. A na závěr, abychom zjistili, co jsme klienty naučili, je čeká LA Olympiáda z dovedností, které jsme je v průběhu kempu učili.”

Nymburk – Pro všechny sportuchtivé zájemce je připravený druhý ročník LA fitcampu, který se uskuteční 8 -10. května v Nymburce. A protože sportu fandíme, tak jsme si popovídali se Zdeňkem Ledvinou z Ledvina academy sport.

Tento tým je vedený dvěma profesionály –už zmiňovaným Zdeňkem Ledvinou a Luďkou Burdovou, kteří jsou partnery nejen v práci, ale i životě. A nemůžou si to vynachválit. Zkrátka koníček se jim stal prací.

Zdeňku, když se podívám na to, čím vším se zabýváte, tak na mě vyskočí například trenér na zavolání. Co si mám pod tím představit? 

V dnešní uspěchané době je čas tím nejcennějším platidlem. Trenér na zavolání vznikl na základě poptávky. S některými klienty spolupracujeme systematicky. Počínaje lékařskými a sportovními diagnostikami, poté stanovíme ideální pohybové aktivity. A trenér na zavolání je opakem systematické práce. Klient je tak zaneprázdněn, že nezvládá pravidelné tréninky. Zde fungují dvě varianty. Klient volá kdykoliv a buď se povede zajistit trénink, nebo má u nás přednostně rezervované časy, které může a nemusí využít. Toto celé zapadá do all inclusive služeb, které můžeme nabídnout.

 

Co je sportovní coaching, v českých vodách málo známé slovní spojení?
Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem. Pochopení podstaty koučování ulehčuje i metafora kouče (v angl. coach) nebo dostavníku – jako prostředku, pomáhajícího dostat se důležité osobě pohodlným způsobem z místa, kde právě je, na místo, kde chce být. Dovedeme se postarat o každého, ale naše služby nejsou pro každého.

Na tvém facebooku sleduju například proměnu Adélky.
 Jak dlouho už jí trénuješ a jaké jsou výsledky? 
Adélka vyhrála v naší soutěži tříměsíční proměnu v hodnotě 50.000kč a pod naše křídla spadá od 22.března. Každodenní reporty z její proměny dávají nahlédnout pod pokličku našich služeb. Adélka se sama stala velkou motivací pro ty, kteří chtějí, ale neví jak. Denně lidem dokazujeme, že nikdy není pozdě a že mají jít za svými sny.

Za pár dní budeš vést svůj camp v Nymburce. Po kolikáté ho již vedeš a co vše na něm bude? Může se tam přihlásit kdokoliv z ulice, nebo je lepší, aby již měl zkušenost se zápasením?
Co se týká Nymburka, je to naše druhá akce. Sportovní centrum Nymburk, Mecca sportovních středisek, které nabízí nepřeberné množství sportovního, volnočasového, ale i regeneračního zázemí. Od předchozí akce, která byla čistě MMA záležitostí (smíšená bojová umění), jsme nyní dali prostor širokému spektru veřejnosti. Tudíž i lekce jsou tomu uzpůsobené a klient má vždy na výběr ze dvou současně probíhajících. Na kemp pojedou nejen naši současní klienti, ale i jejich přátelé, nebo úplně cizí lidi, kteří se o nás doslechli. Smyslem kempu není zahlcení a utavení celé skupiny.
Klienty vedeme k přemýšlení nad tréninkem, pohybem, či stravou. Jak se říká, nedáme jim ryby, naučíme je chytat. Na programu je cca 10 tréninků, počínaje outdoor výběhy, přes strečink, freediving, atletiku, crossfit až po MMA.. Pro klienty prahnoucí po vědění máme připravené přednášky výživy a zdravého stravování. A na závěr, abychom zjistili, co jsme klienty naučili, je čeká LA Olympiáda z dovedností, které jsme je v průběhu kempu učili.
red
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *