Archiv
0

JUDISTÉ PŘIVEZLI ČTYŘI MEDAILE

Mladoboleslavští judisté vyrazili na turnaj do Kamenice u Prahy, kde se během víkendu utkalo dvě stě příznivců japonského bojového umění JUDO. V sobotu do turnaje nastoupili nejmladší: Matěj Kopecký výborný první zápas skončil před časovým limitem, pak přišla jedna prohra jednu vteřinu před koncem zápasu, ale nakonec se Matějovi podařilo vybojovat stříbro. Lukáš Král předvedl […]

MB_Judiste2

Matěj Kopecký vybojoval na turnaji stříbro, Lukáš Král si odvezl bronz

Mladoboleslavští judisté vyrazili na turnaj do Kamenice u Prahy, kde se během víkendu utkalo dvě stě příznivců japonského bojového umění JUDO. V sobotu do turnaje nastoupili nejmladší: Matěj Kopecký výborný první zápas skončil před časovým limitem, pak přišla jedna prohra jednu vteřinu před koncem zápasu, ale nakonec se Matějovi podařilo vybojovat stříbro. Lukáš Král předvedl v turnaji svou, dnes již pověstnou, Tomoe-Nage, ale celkově jeho výkon stačil na bronz.

V neděli do turnaje nastoupili mladší žáci. „Adam Kopecký po delší odmlce na turnajích teprve hledá psychickou pohodu a rozložení pro zápasy. Úvodní zápas vyhrál ve starém stylu do 30 vteřin, pak přišlo trochu trápení, ale nakonec si v turnaji vybojoval stříbro,“ dodal Miroslav Staněk, předseda oddílu JUDO TJ Auto Škoda Mladá Boleslav. Ani Martin Procházka se nepral v úplné pohodě a nervozita ho stála cenné body a spadl do bojů o bronz. Ve velmi vypjatém zápase nejdříve vedl, pak prohrával, ale mohutná podpora domácího týmu ho vyburcovala. Martinovi se podařila výborná technika nohou Ko-uchi-gari a došel si pro bronz. „Čtyři bojovníci – čtyři medaile, výborné skóre a vizitka mladoboleslavského oddílu, všem děkujeme za reprezentaci,“ dodal Staněk.

Judisté přivezli dvakrát stříbro a jednou bronz. Na snímku Adam a Martin. Foto Miloš Kopecký

Judisté přivezli dvakrát stříbro a jednou bronz. Na snímku Adam a Martin. Foto Miloš Kopecký

zdroj www.mb-net.cz

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *