Archiv
0

REKORDNÍ ÚČAST NA KLADNĚ

Mezinárodní turnaj mládeže v zápase řecko- římském a volném stylu opět bořil hranice. Tentokrát se na něj sjelo 382 mladých zápasníků z 41 oddílů z 12 států. Po slavnostním nástupu a hymně připomněl zastupitel obce Lidice pan Ramba, že tento turnaj je pořádán právě na památku 88 lidických dětí, které byly otráveny v nacistickém vyhlazovacím táboře. Následně […]

Foto www.ehm.cz

Foto www.ehm.cz

Mezinárodní turnaj mládeže v zápase řecko- římském a volném stylu opět bořil hranice. Tentokrát se na něj sjelo 382 mladých zápasníků z 41 oddílů z 12 států.

Po slavnostním nástupu a hymně připomněl zastupitel obce Lidice pan Ramba, že tento turnaj je pořádán právě na památku 88 lidických dětí, které byly otráveny v nacistickém vyhlazovacím táboře. Následně předal předseda svazu zápasu Belo Svitek cenu za celoživotní podporu mládeže v zápasu trenérovi TJ Sokol Hnidousy – Motyčín, Rostislavovi Pinkasovi. Očividně dojatý trenér v tu chvíli neměl slov,obzvláště, když s další cenou přispěchal i trenér polského UNIA Raciborz.

V zaplněné kladenské hale se na čtyřech žíněnkách představili zápasníci od osmi let až po kadety. Pro některé to byl jejich první zápas, jiní už zkušeně házeli soupeře na lopatky a byla to opravdu krásná podívaná. Velký úspěch zaznamenal pražský klub PSK Olymp pod trenérem Jiřím Žákem, který v soutěži oddílů získal druhé místo v těsném závěsu za Polským UNIA Raciborz. Bronz patřil TJ. Sokol Hodonín. Pořádající klub TJ.Sokol Hnidousy – Motyčín obsadil šesté místo.

Tento jednatřicátý ročník byl kromě rekordní účasti unikátní opět i ve své precizní organizaci, za což jim ode všech zápasníků patří veliký dík.

Turnaj byl poprvé u nás díky společnosti Jirků A-Z s.r.o. přenášen živě na YouTube.Živý přenos byl realizován kamerou AXIS P1354 s aplikací Cam Streamer prostřednictvím společnosti NetRex s.r.o.

https://www.youtube.com/watch?v=_EFTA-Wq3to

Středočech.net

Rostislav Pinkas nezakrýval dojetí z ocenění

Rostislav Pinkas nezakrýval dojetí z ocenění

Na turnaji nechyběl i obchod Jema sport, který je zaměřen na bojové sporty

Na turnaji nechyběl i obchod Jema sport, který je zaměřen na bojové sporty

_MG_5162

_MG_5179

_MG_5197

_MG_5226

_MG_5247

_MG_5307

EHM_1531

Foto www.ehm.cz

EHM_3948

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *