Archiv
0

VELKÁ GALASHOW SE BLÍŽÍ

V pátek se otevřou brány Noci Válečníků při které se představí skvělí bojovníci. Jejich jména předznamenávají, že se bude jednat o opravdu slušnou štípanou. Ve finálových zápasech se představí Luboš „Hyena“ Vrňata (Hanuman Gym Praha) vs.  Milán Koprivanecz (Hungary) a Lukáš „Fuki“ Dvořák (Hanuman Gym Praha) vs. Sergei Kandoian (Holandsko). O rozhovor jsme požádali Pavla „Hakima“ […]

Pavel "Hakim" Majer

Pavel “Hakim” Majer

V pátek se otevřou brány Noci Válečníků při které se představí skvělí bojovníci. Jejich jména předznamenávají, že se bude jednat o opravdu slušnou štípanou. Ve finálových zápasech se představí Luboš „Hyena“ Vrňata (Hanuman Gym Praha) vs.  Milán Koprivanecz (Hungary) a Lukáš „Fuki“ Dvořák (Hanuman Gym Praha) vs. Sergei Kandoian (Holandsko).

O rozhovor jsme požádali Pavla „Hakima“ Majera, který za celým turnajem stojí.

Kdo přišel s nápadem pořádat Noc válečníků?

S nápadem pořádat Noc Válečníků jsem přišel sám. Měl jsem tady na Kladně gym, trénoval kluky a jezdili jsme všude možně po republice, kde jsme celkem vyhrávali a předváděli pěkný zápasy. Napadlo mě, uspořádat na Kladně galavečer. Přede mnou to tady zatím nikdo nezkoušel a tak bylo ideální předvést se na domácí půdě. Byl to zprvu velký risk, který ale vyšel a tento projekt začal růst až do dnešních rozměrů. Je to i splnění mého snu…

Uspořádat takový galavečer je velmi nákladné, stojí za vámi sponzoři?

To máte pravdu. Když chcete udělat opravdu velkou show a ne jen postavit do tělocvičny ring a když chcete mít dobré bojovníky i zahraniční účast, bez sponzorů by to nešlo. A proto děkuji všem sponzorům, partnerům a platícím divákům k dopomoci uskutečnění tohoto snu: Velká Galashow na Kladně.

Kolik se letos představí bojovníků a v jakých stylech se bude bojovat? Máte mezi nimi svého favorita?

Budeme mít celkem jedenáct zápasů, z toho sedm fighterů bude z Kladna, pět přímo z Hakim Gymu a další čtyři jsou výběr z České republiky. Někteří nastoupí proti našim, další proti fighterům z Holandska, což bude divácky určitě hodně zajímavé. Jinak se bude bojovat v thai boxu, K1, MMA i v boxu. Svým fighterům naprosto věřím, takže pro mě jsou oni favorité a taky se těším na hlavní zápasy Luboše Vrňaty a Lukáše Dvořáka.

V roli pořadatele asi nemáte moc času si sednout a v klidu se dívat na zápasy, máte ale teď nějaký, na který si čas opravdu uděláte?

Snažím se vše předem přichystat tak, abych se pak na gala mohl věnovat svým fighterům. Samozřejmě pořád monitoruju, zda vše běží tak, jak má, občas odběhnu něco vyřídit, ale poslední dva finálové zápasy si už vychutnávám na tribuně jako divák.

Bojové sporty jsou v médiích často opomíjené, proč si myslíte, že tomu tak je?

Ano, ale dneska tomu už tak úplně není. Noc Válečníků se v záznamu vysílá na TV Fanda a Nova sportu. Samozřejmě s hokejem a fotbalem se srovnávat nemůžeme, ale posun mediální sledovanosti nastal.

Mezi bojovníky se objevují i tváře z Hanumanu, jsou tak dobří, nebo jste spřátelený klub?

Oboje – jsou tak dobří a jsme spřátelený klub. Vlastně všichni jsme potomci z Hanuman gymu. 90% nynějších trenérů pocházejí buď od Petra Macháčka z Hanuman gymu, nebo se tam jezdilo Thaibox učit. Já sám jsem potomek z Hanuman gymu. A hlavně tam je velká koncentrace lidí, co trénují už cca 10 let, což v klubu s tříletou tradicí nenajdete…

Vy sám ještě zápasíte?

Ne, už ne. Poslední zápas jsem měl ve svých 33 letech. Jednou ráno jsem se probudil a řekl si: dneska už na trénink nejdu. A už jsem na trénink profíku nikdy nedorazil.

Jaký zápas ve vaší kariéře byl nejtěžší?

Bylo jich víc, to se nedá přesně říct ten, nebo ten. Každý posouval laťku výš a výš a nikdy to nebylo jednoduchý.

Vedete Hakim gym, kolik má členů a čemu všemu se klub vlastně věnuje?

Hakim gym Kladno je klub, který se stále rozrůstá. Trénujeme hlavně Thaiský box a K-1 styl a to v těchto kategoriích: děti od šesti let, začátečníci, pokročilý, závodníci, a samostatné tréninky jen pro ženy. Dále pak trénujeme cross-fit, což je super doplněk nejen pro bojové sporty. Všechny tréninky jsou 3x týdně po 1,5 hodině. K tomu každý pátek horolezecká stěna a spoustu dalších aktivit. U nás se nikdo vážně nenudí…

Koho na Noci Válečníku uvidíme?

Honza Tříska Hakim Gym Kladno vs. Jiří Mašek Pankration Gym Příbram

Tereza Dvořková Hakim Gym Kladno vs. Lenka Kolářová Spartak Kickbox Nýrsko

Honza „Pitbull“ Korec Money Service Kladno vs. Lukáš Radič Sac Praga Praha

Zdeněk „Bibíčko“ Biskup Hakim Gym Kladno vs. Ghokhan Gedikt Holandsko

Jarda Jartim SKS Arena Kladno vs. Renat Yessenzhanov Muradov team –SK MMA Monster

Aleš „Aligátor“ Kolář Spejb Gym Praha vs. Shaggy Jordann Pikeur Holandsko

Patrik „Píďa“ Durčanský Hakim Gym Kladno vs. Tomáš Zaschke TKB Teplice

Karel Hořejšek Pražský Rohovník vs. Václav Fiala Box club Duchcov

Martin „Zlatník“Chaloupka Hakim Gym Kladno vs. Michal Kuneš Spejbl Gym Praha

Luboš „Hyena“ Vrňata Hanuman Gym Praha vs.  Milán Koprivanecz Hungary

Lukáš „Fuki“ Dvořák Hanuman Gym Praha vs. Sergei Kandoian Holandsko

Středočech.net

NV_8_promo_final

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *