Archiv
0

NOC PLNÁ VÁLEČNÍKŮ

Kladno – Noc válečníků přilákala do sportovní haly opět stovky návštěvníků. Večer zahájil organizátor galashow, Pavel “Hakim” Majer, který představil svůj nový projekt “Pokorný bojovník”, ten má za cíl motivovat zejména mladé, aby si šli za svými sny a překonávali sami sebe. Po něm vystoupil zpěvák Revolta a pak už se veškerá pozornost strhla na […]

_MG_7367

Kladno – Noc válečníků přilákala do sportovní haly opět stovky návštěvníků. Večer zahájil organizátor galashow, Pavel “Hakim” Majer, který představil svůj nový projekt “Pokorný bojovník”, ten má za cíl motivovat zejména mladé, aby si šli za svými sny a překonávali sami sebe. Po něm vystoupil zpěvák Revolta a pak už se veškerá pozornost strhla na ring, kde se postupně předvedli bojovníci jak v thai boxu, boxu, MMA i K1.

Za Hakim gym nastoupili čtyři  fighteři, z nichž si dva domů odnesli cenu pro vítěze. “První zápas Honza Tříska jsme podle mě nevyhráli a opravdu nechápu proč rozhodčí rozhodli pro nás, Honza neměl svůj den a nepředvedl co v něm je, naopak soupeř ano. Moc mě potěšila Tereza Dvořáková, která předvedla super výkon a dokázala, že má na to jít na Gibu night bouchat o titul mistra republiky. Patrik Jurčanský šel s mistrem republiky a  tady to naopak rozhodčí nedali nám. Zápas byl velmi vyrovnaný, možná to měla být remíza, nebo naše, ale rozhodčí to viděli jinak. Fight Martina Chaloupky byl určitě divácky hodně zajímavý, Martin inkasoval spoustu loktů a jeho soupeř právem zvítězil,”zhodnotil své svěřence Hakim.

Vrcholem večera byl pak zápas Luboše  Vrňaty v MMA a Lukáše Dvořáka v K1. Oba bojovníci z Hanuman gym nastoupili proti fighterům z ciziny a předvedli skvělé výkony. Lubošův soupeř se po bombách, které inkasoval na zemi v prvním kole, dalšího souboje vzdal a do druhého kola již nenastoupil. Lukáš měl původně zápasit v thai boxu, ale jeho soupeř nepřijel a tak na poslední chvíli sehnali jiného, který však chtěl zápas podle pravidel K1. To, že Lukáš soupeře neznal a nemohl se na něj připravit ho trochu rozhodilo, ale i díky meditaci s Danem Landou, který ho spolu s trenérem Petrem Macháčkem  doprovázel do rohu, se rozhodl nastoupit i podle pravidel, která mu nevyhovují. A přestože šlo o K1, tedy bez loktů, jeho soupeř rychle zjistil, zač je toho loket. Lukáš jednoznačně dominoval, ve třetím kole rozdal tolik ran,že bylo s podivem, že soupeř vůbec vydržel. “Chtěl bych poděkovat svým sponzorům Nutricare a Renastav, trenérovi a všem co mi pomáhají. A tady je něco pro mou manželku. Barborko, to je pro tebe,” řekl Lukáš a zazpíval You are beautiful od Jamse Blunta.

Že se bylo na co dívat posuďte sami v naší fotogalerii zde, kompletní pak naleznete na našem facebooku zde.

1. Zápas – 63.00kg Thai box
Pohar VitezuHonza Tříska Hakim Gym Kladno vs. Jiří Mašek Pankration Gym Příbram
2. Zápas – 60,00kg Thai box
Pohar VitezuTereza Dvořáková Hakim Gym Kladno vs. Lenka Kolářová Spartak Kick box Nýrsko
3. Zápas – 64,00kg Box
Pohar VitezuHonza PITBULL Korec Money service Kladno vs. Lukáš Radič SAC Praga Praha
4. Zápas – 72,00kg Thai box
Aleš ALIGATOR Kolář Spejbl Gym Praha vs. Pohar VitezuShaggy J. Pikeur Holandsko
5. Zápas – 76,00kg Thai box
Patrik PIDA Durcansky Hakim Gym Kladno vs. Pohar VitezuTomáš Zachske TKB Teplice
6. Zápas – 81.00kg Box
Pohar VitezuKarel Hořejšek Pražský rohovník vs. Václav Fiala Box club Duchcov
7. Zápas – 73,00kg Thai box
Martin ZLATNIK Chaloupka Hakim Gym Kladno vs. Pohar VitezuMichal Kuneš Spejbl Gym Praha
8. Zápas – 93,00kg MMA
Pohar VitezuLuboš HYENA Vrňata Hanuman Gym Praha vs. Milán Koprivanecz Hungary
9. Zápas – 86,00kg Thai box
Pohar VitezuLukáš FUKI Dvořák Hanuman Gym Praha vs. Ghokhan Gedikt Holandsko

středočech.net _MG_7552 _MG_5449 _MG_5510

Revolta

Revolta

_MG_5628 _MG_5796 _MG_5871 _MG_6044 _MG_6213 _MG_6365 _MG_7106 _MG_7771

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *