Archiv
0

GIBU FIGHT NIGHT UŽ VE ČTVRTEK

Jedinečný galavečer thajského boxu se uskuteční 12. června v Tipsport Arena Praha. V jeden večer uvidíte ty největší české boxerské hvězdy, v jednání jsou také zahraniční hosté. Vrcholem večera bude zápas Daniela Landy alias Žita, který se v rámci svých 7 náročných úkolů utká s profesionálním zápasníkem.  Od 17.00 hodin budou k vidění profesionální zápasy nejlepších českých a zahraničních thaiboxerů, součástí turnaje bude finále Mistrovství republiky […]

GibuFightNight

Jedinečný galavečer thajského boxu se uskuteční 12. června v Tipsport Arena Praha. V jeden večer uvidíte ty největší české boxerské hvězdy, v jednání jsou také zahraniční hosté. Vrcholem večera bude zápas Daniela Landy alias Žita, který se v rámci svých 7 náročných úkolů utká s profesionálním zápasníkem. 

Od 17.00 hodin budou k vidění profesionální zápasy nejlepších českých a zahraničních thaiboxerů, součástí turnaje bude finále Mistrovství republiky v thajském boxu. Potvrzené české i zahraniční hvězdy thajského boxu: Danyo Ilunga, Catalin Morosanu alias „Karpatská smrt“, Janosch Nietlispach, Ondřej Hutník, Jiří Žák, Matouš Kohout, Tomáš Hron, Miroslav Cingel, Tomáš Šenkýř. Diváci se tedy mohou těšit na vzrušující atmosféru, napínavé souboje, tvrdé a přesné výměny. Speciální host legendární francouzský boxer Jerome Le Banner!

Mezi profesionály nastoupí i Daniel Landa alias Žito, jehož soupeřem bude jeden ze zahraničních profesionálních bojovníků. Zápas Daniela Landy alias Žita bude realizací jedné z jeho oznámených „kejklí“ projektu Žito Mystery Show.Večerem bude provázet moderátor Ondřej Novotný, známý komentátor televizních přenosů bojových sportů na stanici Eurosport. Název galavečera Gibu Fight Night odkazuje ke Gibu – hlavní runě, k jejímuž vytvoření Landu inspirovala česká historie. Gibu symbolizuje dar.

středočech.net

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *