Archiv
0

DANIEL LANDA SE ZÍTRA UTKÁ S NĚKOLIKANÁSOBNÝM MISTREM SVĚTA V THAI BOXU

V České republice se po letech sejde na jednom turnaji evropská profesionální špička thaiboxu. Již zítra se koná GIBU FIGHT NIGHT – galavečer thajského boxu! V pražské Tipsport Areně proti sobě nastoupí nejlepší současní profesionálové v thajském boxu. V hlavním zápase pak uvidíme poprvé zápasit Daniela Landu. Jak dopadne jeho teprve půlroční trénink proti Finovi Riku Immonenu? Česká a […]

_MG_8185

V České republice se po letech sejde na jednom turnaji evropská profesionální špička thaiboxu. Již zítra se koná GIBU FIGHT NIGHT – galavečer thajského boxu! V pražské Tipsport Areně proti sobě nastoupí nejlepší současní profesionálové v thajském boxu. V hlavním zápase pak uvidíme poprvé zápasit Daniela Landu. Jak dopadne jeho teprve půlroční trénink proti Finovi Riku Immonenu?

Česká a slovenská thaiboxerská elita se utká s evropskými reprezentanty. Vedle profesionálních duelů bude GIBU FIGHT NIGHT hostit i neméně atraktivní finále mistrovství České republiky C. M. T. A. Čestným hostem turnaje bude Jerome Le Banner, jeden z nejoblíbenějších thajboxerů světa a nekorunovaný král turnajů K1. Své svěřence do Prahy s největší pravděpodobností doprovodí i světový šampion Remy Bonjasky. Večerem bude provázet komentátor Ondřej Novotný, kterého můžete znát z pořadu FIGHT CLUB.

Riku Immonen má už za sebou 46 zápasů s bilancí 37 výher, 5 porážek a 4 remízy, oproti tomu Daniel sice u Petra Macháčka v Hanuman gymu trénuje už od roku 1994, ovšem jen amatérsky a s přestávkami. Na profesionální zápas se intenzivně připravuje teprve půl roku.  „Nepřišel jsem ani vyhrát a nechci ani prohrát.Šanci na výhru mám asi 20 procent, ale chci do toho dát vše, co jsem se naučil. Zápas si jdu užít,”řekl Daniel na dnešní tiskové konferenci.

Mimořádně divácky působivé zápasy slibují jména ze startovní listiny. Danyo Illunga a Janosch Nietlispach, současné hvězdy holandského týmu, který vede světový šampion Remy Bonjasky, Max Baummert z německého týmu Golden Glory, Jason Wilnis ze stáje Colosseum, Catalin Morosanu z Rumunska, to je seznam zahraničních profesionálů, kteří nastoupí proti českým a slovenským borcům v duelech dle pravidel K1. V profesionálních fightech podle pravidel Muay Thai se postaví do ringu čeští a slovenští zápasníci proti zahraničním hvězdám jako je Johan Beauséjour z Francie, Hicham El Gaoui z Maroka a Fin Riku Immonen. České a slovenské barvy budou hájit Ondřej Hutnik, Tomáš Hron, Martin Gaňo, Miroslav Cingel a Tomáš Šenkýr v zápasech podle pravidel K1, Matouš Kohout, Jiří Žák a Daniel Landa v zápasech podle pravidel Muay-Thai.

Podrobný rozpis profesionálních zápasů turnaje GIBU FIGHT NIGHT:

Zápasy K1:Martin Gaňo (KTSO Praha J. V.) vs. Max Baummert (Golden Glory Berlín – Německo) Miroslav Cingel (Diamond gym Žilina SK) vs. Janosch Nietlispach (Team Bonjasky – Švýcarsko) Tomáš Šenkýr (Diamond gym Žilina) vs. Jason Wilnis (The Colosseum / Blacklabel – Nizozemí) Ondřej SPEJBL Hutník (Hanuman gym Praha) vs. Danyo Illunga (Team Bonjasky – Kongo) Hron Tomáš (MT Brno) vs. Catalin Morosanu (Rumunsko)

Zápasy Muaythai: Matouš K.O.hout (MaXimus Team – TKBC Praha) vs. Johan Beauséjour (Francie) Jiří Žák (Hanuman gym Praha) vs. Hicham El Gaoui (Enfusion Team – Maroko) Daniel Landa ŽITO (Hanuman gym Praha) vs. Riku Immonen (Finsko)

Pořadatelem GIBU FIGHT NIGHT je Ticket Art Production, s.r.o., organizátorem je C.M.T.A. – Česká Muay-Thai Asociace, o.s., která oficiálně zastřešuje thajský box v České republice. (Od roku 1996 je řádným členem ČSTV, nově České unie sportu, s níž aktivně spolupracuje, a je také členem organizace IFMA, což je celosvětově jediná organizace pořádající MS a ME, uznávaná Mezinárodním olympijským výborem.) Partnerem GIBU FIGHT NIGHT je MaXimus World Fight team – největší promotérská stáj působící na českém trhu, která zajišťuje starty vrcholových sportovců na profesionální úrovni v oblasti bojových sportů po celém světě. Profily a fotografie všech bojovníků naleznete zde: http://www.gibu-fight-night.cz/profily-zapasniku/ Vstupenky na galavečer thajského boxu GIBU FIGHT NIGHT jsou v prodeji v síti Ticket Art www.ticketart.cz a www.ticketportal.cz  v cenách od 390 Kč.

_MG_8117

_MG_8148

_MG_8127

_MG_8106

_MG_8099

více fotografií na našem facebooku zde

středočech.net

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *