Archiv
0

KARATISTA VÍT DVAKRÁT BRONZOVÝ NA EVROPSKÉM ŠAMPIONÁTU

Mladá Boleslav -Obrovskou všestrannost a kvalitu prokázal karatista z oddílu mladoboleslavské Auto Škody Filip Vít. O víkendu se v italské Veroně zasloužil o zisk dvou bronzových medailí na Mistrovství Evropy organizace WUKF. V sobotu vybojoval obdobně jako nedávno na světovém mistrovství WSKU bronz v kumite, tedy v přímém zápasení. Navíc předtím úspěšně prošel eliminacemi do nedělního finále kata. […]

Filip Vít (vlevo) s dalšími dvěma medailisty v kata juniorů

Filip Vít (vlevo) s dalšími dvěma medailisty v kata juniorů

Mladá Boleslav -Obrovskou všestrannost a kvalitu prokázal karatista z oddílu mladoboleslavské Auto Škody Filip Vít. O víkendu se v italské Veroně zasloužil o zisk dvou bronzových medailí na Mistrovství Evropy organizace WUKF.

V sobotu vybojoval obdobně jako nedávno na světovém mistrovství WSKU bronz v kumite, tedy v přímém zápasení. Navíc předtím úspěšně prošel eliminacemi do nedělního finále kata. Také v neděli podal student Gymnázia Dr. Josefa Pekaře vynikající výkon a vystoupil na stupně vítězů. Na vyšší než třetí místo to tentokrát nestačilo.
“Nutno ale poznamenat, že Filipa Víta pronásledují zdravotní problémy, které snad už konečně skončily a umožní klidnější přípravu do další části sezóny,” uvedl trenér Ladislav Mareš st.

Image (6)

Na fotce dole Filip Vít druhý zprava si na bronzový stupínek došel na ME WUKF dvakrát  za kata i kumite. V kumite skončil za Francouzem a Slovákem, v kata podlehl těsně reprezentantům Itálie a Polska.

zdroj mb-net.cz

středočech.net

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *