Archiv
0

ZÍTRA VYPUKNE PEKLO NA SPARTĚ

Anatoli Hunanyan bude obhajovat své loňské vítězství Foto Adam Bartas Předběžné registrace mezinárodního turnaje Mistrovství České republiky v disciplíně K-1 s úterní půlnocí skončili. Aktuální rozpis eviduje 184 zápasníků. Již teď můžeme říci, že se jedná o historicky největší MČR v K-1, která organizace ČSFu zažila. Jistě tomu prospěly změny v rámci finančních odměn pro dospělé kategorie či zrušení […]

Anatoli Hunanyan bude obhajovat své loňské vítězství Foto Adam Bartas
Anatoli Hunanyan bude obhajovat své loňské vítězství Foto Adam Bartas

Předběžné registrace mezinárodního turnaje Mistrovství České republiky v disciplíně K-1 s úterní půlnocí skončili. Aktuální rozpis eviduje 184 zápasníků. Již teď můžeme říci, že se jedná o historicky největší MČR v K-1, která organizace ČSFu zažila. Jistě tomu prospěly změny v rámci finančních odměn pro dospělé kategorie či zrušení startovného. Ne menší zásluhu má jistě společnost Yangame Group a.s., která se chopila organizace již v letech předešlých a jako hlavní ceny dodává pro vítěze krásné amatérské „old school“ pásy.

Jistě příjemnou další novinkou je to, že si můžete krásně z domova vsadit.Tuto službu zprostředkovává společnost Sazka bet – více informací jak postupovat naleznete na tomto linku – http://mistrk1.cz/index.php/sazky-na-zapasy.html.

Na startovní listině jsou vidět jména, které přijdou obhajovat loňská vítězství např. Marian Tůma, Petr Kareš, ukrajinec Bogdan Moroz, Anatoli Hunanyan, Gor Harutjunjan a Lucie Mudrochová. Mimo to se přihlásil profesionální zápasník Jakub Gazdík či Georgij Fibich.

Přijedou zápasníci ze Slovenska, Ukrajiny,  Maďarska, Litvy, Rakouska, Německa a Polska. Samozřejmě správné roztřídění zápasníků se dozvíme až v pozdních pátečních hodinách, když budou všichni zápasníci řádně odprezentováni. Je takovým nepsaným pravidlem, že skoro vždy někdo neudělá váhu či vůbec nedorazí, i když se registroval.

Pevně  věříme, že pásy , v co největší míře, zůstanou v ČR a uvidíme skvělé zápasy. Připravené jsou na eliminační zápasy 3 ringy a 19 rozhodčích.

Zápasy začnou dle harmonogramu a to od sobotní 8 hodiny ráno. Galavečer, ze kterého je pořadatelem povinně vypuštěna helma, začíná v 19 hodin. Pro diváky je připravené vstupné v rozmezí 99 – 199 Kč v síti Ticketstream, na místě pak bude pokladna otevřena lehce před osmou hodinou.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *