Archiv
0

WORKOUT V PRO7

Vyzkoušej workout s kondičním trenérem Mistra světa v K1! Trénuj jako profesionál! Trénink, který tě nakopne! Rychlost, dynamika, síla, koordinace. Systémem kruhového kondičního tréninku s využitím pomůcek jako jsou: GUN-eX, bosu, pytle, lapy, švihadla, medicinbaly, bulgarian bagy, žebříčky, ketllebelly atd., tě dostanu do formy! Trénink je vhodný pro každého! MAKE YOUR GUNs STRONGER Ondřej Kredba […]

Get in shape - gun workout

Vyzkoušej workout s kondičním trenérem Mistra světa v K1! Trénuj jako profesionál! Trénink, který tě nakopne! Rychlost, dynamika, síla, koordinace. Systémem kruhového kondičního tréninku s využitím pomůcek jako jsou: GUN-eX, bosu, pytle, lapy, švihadla, medicinbaly, bulgarian bagy, žebříčky, ketllebelly atd., tě dostanu do formy! Trénink je vhodný pro každého!

MAKE YOUR GUNs STRONGER

Ondřej Kredba je GUN-eX Master Trainer. Podílel se na vývoji GUN-eX training systému, který nyní funguje ve více než 20 zemích celého světa. Ondra pracuje jako osobní a kondiční trenér. Ve svých 30 letech už má bohaté zkušenosti jako mezinárodní GUN-eX prezentér, ale také např. jako kondiční trenér fotbalistů v Abú Dhabí. Nyní připravuje, mimo jiné sportovce, světového šampiona v K1 Petra Vondráčka.

Gun 01

Gun workout_FIN

Kdy: každé pondělí od 17:30

Kde: pro7sport, Na Maninách 32a, Praha 7 Holešovice

Web: www.pro7sport.cz

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *