Archiv
0

SVÁTEK FANOUŠKŮ PROFIBOXU A K1 SE BLÍŽÍ

V úterý 30. prosince 2014 bude pražská Lucerna opět patřit vyznavačům profesionálního boxu a K1. Výjimečný galavečer se ponese v duchu 30. let a diváci se mohou těšit na špičky českého boxu v čele s Romanem Kracíkem. „Galavečer profesionálního boxu, jak dokazují předešlé ročníky, se čím dál tím více stává společenskou událostí. Lucerna každým rokem praská při této výjimečné […]

foto12

V úterý 30. prosince 2014 bude pražská Lucerna opět patřit vyznavačům profesionálního boxu a K1. Výjimečný galavečer se ponese v duchu 30. let a diváci se mohou těšit na špičky českého boxu v čele s Romanem Kracíkem.

„Galavečer profesionálního boxu, jak dokazují předešlé ročníky, se čím dál tím více stává společenskou událostí. Lucerna každým rokem praská při této výjimečné události ve švech a návštěvníci si odnášejí nepřekonatelný sportovně-společenský zážitek,“ říká za pořádající agenturu HERA Matouš Rajmont.

Večer v duchu velkého loučení

Letošní ročník bude výjimečný. V rámci galavečera se budou loučit tři legendy. Kariéru zde ukončí a poslední zápas v České republice zde odboxuje Roman Kracík a Luboš Šuda.  S českými fanoušky dojde i k definitivnímu rozloučení s naším nejúspěšnějším profesionálním boxerem Lukášem Konečným. Ten se v ringu představí na několik kol se svými historicky největšími soupeři, se kterými sváděl nezapomenutelné souboje.

box2013-073

Mezi další špičkové zápasy můžeme ještě jmenovat Petra Kareše – mistra světa v K1 2013, Jiřího Apeltauera – dvojnásobného mistra České republiky v kickboxu a mistra světa WKA 2002 a mnoho dalších.

Galavečer profesionálního boxu bude zpestřen i zápasy podle pravidel Muay Thai.

Začátek galavečera je plánován na 19 hod. Vstupné na tento večer bude 390,- Kč a vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketpro.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *