Archiv
0

Výsledky třetího kola MČR muaythai

Pondělí 17. listopadu zaplnilo nejen náměstí, ale také halu na pražské Pankráci, kde se konalo třetí kolo Mistrovství České republiky muay thai  C.M.T.A. A ani tady nechyběli emoce, namísto vajíček však v ringu lítali tvrdé direkty. Touhu vyhrát měl každý bojovník, ovšem vítěz může být jen jeden (nepočítaje remízy). Podívejte se, jak toto kolo tentokrát […]

_MG_9925

Pondělí 17. listopadu zaplnilo nejen náměstí, ale také halu na pražské Pankráci, kde se konalo třetí kolo Mistrovství České republiky muay thai  C.M.T.A. A ani tady nechyběli emoce, namísto vajíček však v ringu lítali tvrdé direkty. Touhu vyhrát měl každý bojovník, ovšem vítěz může být jen jeden (nepočítaje remízy). Podívejte se, jak toto kolo tentokrát dopadlo:

 

1.-66,68kg 3*2min

Štěrba Richard MT Olomouc vs Zachariáš Lukáš Rodo gym -remíza

2.-57kg 3*1,5min

Filip Gorol TKB Teplice vs Svoboda Míra   G-Titán Žatec – remíza

3.-82,55kg 3*2min

Prachař Pavel  ThaiBoxing Gym Zlín vs  Janeček Michal-Gladiators gym Č. Budějovice -Prachař 3:0

5.-66,68kg 3*2min

Denis – Schloff – KBC Tábor vs Lučin David Rodo gym – Schloff TKO

6.-55kg 3*2min

-50kg Kudličková Tereza,Jetsaam Gym vs Nováková Natálie Hakim gym Kladno –  Kudličková 3:0

7.-63kg  3*2min

Pelechová  Eliška, Gladiators gym Č. Budějovice vs. Alena Hladíková, KTSO Praha J.V. – Hladíková 2:1

8.-69,85kg3*2min

Jan Chroust Spejbl gym vs. Kubizna Lukáš MT Olomouc – Chrous 2:0

9.-61,23kg 3*2min

Oleg Ilechko MT BRNO vs. Adam Borik, KTSO Praha -remíza

10.-66,68kg 3*2min

Lutonský Filip,MT Olomouc vs. Zachariáš Petr Rodo gym -Lutonský 3:0

11.-86,18kg 3*2min

Pavel Salčák Reinders MMA Team vs. Přibyl Milan, Macak´s GYM -Přibyl 3:0

12.-79,38kg 3*2min

Adam špulák , Thaibox Devils Třebíč vs. Chmelíř Pavel  Rodo gym -Špulák 3:0

13.-82,55kg 3*2min

Gardlo Ondřej, MT Olomouc vs. Františák Zdeněk –Aplik Muay Thai – Gardlo 2:0

14.-82,55kg 3*2min

Cihlář Vojtěch Gauner Club Jihlava vs. Petr Hybler -Cihlář 2:0

15.-86,18kg 3*2min

Pokorný Michal Rodo gym vs.  Beneš  Martin The Champions Příbram – Pokorný RSC

16.-82,55kg 3*2min

Lukáš Nořinský Thaibox Devils Třebíč vs. Mazal Tomáš,Jetsaam Gym – Nořinský 3:0

17.-72,57kg 3*2min

Nguyen Phuc Tiep,Macak´s GYM vs. Achmed Umachanov,KTSO Praha -Umachanov 2:1

18.72,57kg 3*2min

Pupena, Pavel,RSF Praha vs. Novotný-Petr-THAI BOX LUKA J.S. -Pupena TKO

19.-58kg 3*1,5min

Tichota Jakub, Hanuman Gym Praha vs. Kolert Lukáš  G-Titán Žatec – Kolert 2:0

20.-66,68,kg 3*2min

Tadeáš Růžička,  Lannagym vs. Podrazil Dan, Macak´s GYM – Růžička 3:0

23.-72,57kg 3*2min

Kubina, Matěj, MT Sokol Mělník vs. Zeman Lukáš-Hakim gym Kladno -Kubina RSC

24.-91kg 3*2min

Hynek Tomáš Rodo gym vs. Švestka Dušan- The Champions Příbram – remíza

25.-69,85kg 3*2min

Bayer Martin  Hanuman Gym Praha vs. Vít Josef  Aplik Muay Thai -Vít 3:0

26.-69,85kg 3*2min

Yevgeniy Kedyarov TKBC vs. Němec Marek, MT Sokol Mělník -Kedyarov 3:0

27.-86,18kg 3*2min

Vlado Horváth,Reinders MMA Team vs. nenastoupil soupeř

29.-60kg 3*2min

Šiplerová Natálie,Hanuman gym Praha vs Velínová Monika,Macak´s GYM -Šiplerová 2:0

30.-66,68kg 3*2min

Kufner Martin Hanuman Gym Praha vs. Tomáš Pátek – Aplik Muay Thai -remíza

31.-72,57kg 3*2min

Červenka Petr  The Champions Příbram vs. Přikryl Libor-THAI BOX LUKA J.S. – Červenka 3:0

32.-76,2kg 3*2min

Tomáš Krampera X Gym Praha vs. Froněk David Aplik Muay Thai – Froněk 3:0

33.-66,68kg 3*2min

Hlavatý Lukáš Hanuman Gym Praha vs Jakub Hošek Spejbl gym -Hlavatý 2:0

Výstřižek1

 

Celou fotogalerii naleznete na našem facebooku zde

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *