Archiv
0

Judisté uspořádali turnaj

Mladoboleslavský oddíl JUDO uspořádal v sobotu za přispění města Mladá Boleslav, Tělovýchovné jednoty AUTO ŠKODA a 9. základní školy soutěž pro nejmenší judisty v kategoriích do devíti let, do jedenácti let a mladší žáky. Na soutěž přijelo celkem osmdesát bojovníků ze dvanácti oddílů. Bojovali na třech tatami a tak měla soutěž vysoké tempo a výbornou […]

Mladoboleslavský oddíl JUDO uspořádal v sobotu za přispění města Mladá Boleslav, Tělovýchovné jednoty AUTO ŠKODA a 9. základní školy soutěž pro nejmenší judisty v kategoriích do devíti let, do jedenácti let a mladší žáky.

Image (1)

Na soutěž přijelo celkem osmdesát bojovníků ze dvanácti oddílů. Bojovali na třech tatami a tak měla soutěž vysoké tempo a výbornou atmosféru. „Trenéři a rodiče hnali své svěřence k perfektním výkonům a všichni si užili sportovní sobotu. Z mladoboleslavského oddílu zápasili všichni, kteří splňovali podmínky soutěžního řádu a nutno podotknout, že všem se na domácí půdě dařilo,“ dodal Miroslav Staněk, předseda oddílu JUDO TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, který zároveň poděkoval organizačnímu týmu a rodičům, kteří pomáhali se stavbou tatami.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *