Archiv
0

Včerejší noc ocenila Mistry

Slavnostní večer, který pořádala Česká unie bojových umění na Žofíně přinesl radost i zklamání. V titulovém zápase MMA se bohužel nezadařilo Martinovi Šolcovi, kterého francouzský soupeř uškrtil na triangl v prvním kole.  Stejně tak v K1 podlehl Petr Kareš litevskému borci Maslobojevovi. Naopak velkou radost měla Lucie Mlejnková, která nejen vyhrála nad italkou Bucci, ale […]

Včerejší noc ocenila Mistry

Slavnostní večer, který pořádala Česká unie bojových umění na Žofíně přinesl radost i zklamání. V titulovém zápase MMA se bohužel nezadařilo Martinovi Šolcovi, kterého francouzský soupeř uškrtil na triangl v prvním kole.  Stejně tak v K1 podlehl Petr Kareš litevskému borci Maslobojevovi. Naopak velkou radost měla Lucie Mlejnková, která nejen vyhrála nad italkou Bucci, ale také se opět stala královnou Noci Mistrů. Po jejím pomyslném boku letos usedl král Noci Mistrů Jan Greisiger.

NocMistru-84

Velký boj se také udál nikoliv v ringu, ale na internetu při hlasování o titul Miss sympatie. Poslední hodiny a minuty před ukončení hlasování byly jako na houpačce. Nakonec však zvítězila Sandra Mašková:”Průběh soutěže byl opravdu napínavý, obzvláště poslední den, kdy se hlasy přelévaly z jedné strany na druhou a zase zpět. Vždy když vedla soupeřka, zaregistrovala jsem zvýšenou aktivitu mých přátel, kteří sháněli hlasy, což mě samo o sobě velmi těšilo. Ten pocit, že za mě kopou a že mi to přejí mě těšil víc než samotné vedení v anketě. Jednu chvíli to vypadalo, že vyhraje soupeřka, protože v podvečer uzávěrky hlasování měla velký náskok. Já s tím byla smířená a nevadilo mi to, jelikož jsem si z této soutěže vzala svoje a to vědomí, že mě lidé mají rádi a podporují mě. Ve finále se však skóre obrátilo a nakonec jsem vyhrála já. Nepovažuji to však za svou osobní výhru, ale jako odměnu za mou celoroční práci a dřinu. Nicméně musím říci, že odměna je to velmi sladká.”

Výsledky titulových zápasů:

 

Ippon Shobu

Marek Babor /Česká republika/

Zsolt Habda /Maďarsko/

Vítěz: Marek Babor

 

K-1

Lucie Mlejnková /Česká republika/

Annalisa Bucci /Itálie/

Vítěz: Lucie Mlejnková

 

Kata

Veronika Mišková /Česká republika/

Kristin Wieninger /Rakousko/

Vítěz: Veronika Mišková

 

Viktor Jankovský /Česká republika/

Kontantinos Kontsntinidis /Německo/

Vítěz: Kontantinos Kontsntinidis

 

MMA

Martin Šolc /Česká republika/

Musheni-Prince Aounallah /Francie/

Vítěz: Musheni-Prince Aounallah

 

Kumite

Jan Kočí /Česká republika/

Klaudio Farmadin /Slovensko/

Vítěz: Jan Kočí

 

K-1

Petr Kareš /Česká republika/

Sergej Maslobojev /Litva/

Vítěz: Sergej Maslobojev

 

 

Rozhodčí:

K-1: Michaela Kováčová, Martin Dubovický, Jiří Běl, Jaroslav Netrval, Dušan Vrubl

MMA: Pavel Touš, Novotný, Paluška, Popelák, Volf

Karate: Josef Patík, Richard Růžicka, David Havlík, Jana Konečná, Roman Masopust, Jan Steklý

Karate/Goju Ryu: Jaroslav Nekola, Jaromír Musil, Michal Hrubý, Josef Rajchert, Umberto Bedento

Taekwondo: Petr Štefl, Jan Ludvk, Miroslav Tichota, Renáta Ručková, Arnošt Feldman, Lukáš Lowinger

Ocenění sportovci za rok 2014

 

 

Český svaz karate JKA:

Jakub Debrecényi, Petra Cífková, Tereza Zlatohlávková, Marek Babor, Josef Pacovský, Jana Havláková, Kateřina Neradílková, Lucie Köppelová, Michal Engler, Viktor Mačura, Ondřej Samek.

 

Shikon Budokai ČR

Martin Bartoš, Jiří Arnošt, Matěj Hulík.

 

Česká federace tradičního katate Fudokan:

Simona Koudelková.

 

Český svaz karate Goju ryu:

Veronika Mišková, Lucie Veithová, Jiří Panáček, Tereza Pěstová, Igor Kibrik, Tomáš Zaťko, Matteo Tamborlani, Jaroslav Olšák, David Dvořák, Vojtěch Kočí, Luboš Vaverka, Jan Kočí, Jan Milan, Petr Marschall, Dominik Szalay.

 

Český svaz Taekwondo WTF:

Adriana Šimáková, Iveta Jiránková.

 

Česká asociace tradičního karate:

Martina Janušová, Zuzana Kretíková, Klára Kleiblová, Tereza Kleiblová, Jakub Štěpán, Hana Juráňová, Hana Venturová, Dominika Vašíčková.

 

ČSFu:

Lucie Mlejnková, Petr Kareš, Sandra Mašková, Nikola Hammerová, Fabiana Bytyqi, Michaela Kerlehová, Taťána Jurčičková, Aleš Martínek, Tereza Martínková, Martina Fendrichová, Veronika Kohoutová, Martin Viktorín, Viktor Beran, Nikol Grůberová, Jan Greisiger.

 

Cena Fair-Play:

Vladimír Panýrek

 

Miss:

Sandra Mašková (ČSFu)

Hana Vašíčková (Česká asociace Budo karate)

Petra Cífková (Český svaz karate JKA)

 

Královna Noci Mistrů 2014:

Lucie Mlejnková

 

Král Noci Mistrů 2014:

Jan Greisiger

 

 

NocMistru-9 NocMistru-11 NocMistru-15 NocMistru-16 NocMistru-18 NocMistru-19 NocMistru-21 NocMistru-22 NocMistru-23 NocMistru-24 NocMistru-26 NocMistru-27 NocMistru-29 NocMistru-30 NocMistru-32 NocMistru-33 NocMistru-34 NocMistru-36 NocMistru-37 NocMistru-39 NocMistru-40 NocMistru-41 NocMistru-42 NocMistru-44 NocMistru-45 NocMistru-47 NocMistru-48 NocMistru-51 NocMistru-52 NocMistru-54 NocMistru-55 NocMistru-56 NocMistru-58 NocMistru-59 NocMistru-64 NocMistru-66 NocMistru-68 NocMistru-69 NocMistru-70 NocMistru-71 NocMistru-72 NocMistru-73 NocMistru-75 NocMistru-77 NocMistru-78 NocMistru-79 NocMistru-81 NocMistru-84 NocMistru-85 NocMistru-87 NocMistru-88 NocMistru-89 NocMistru-93 NocMistru-94 NocMistru-95 NocMistru-97 NocMistru-98 NocMistru-99 NocMistru-101 NocMistru-103 NocMistru-106 NocMistru-107 NocMistru-110 NocMistru-115 NocMistru-117 NocMistru-118 NocMistru-119 NocMistru-120 NocMistru-123 NocMistru-124 NocMistru-125 NocMistru-126 NocMistru-127 NocMistru-129 NocMistru-131 NocMistru-132 NocMistru-133 NocMistru-135 NocMistru-137 NocMistru-138 NocMistru-139 NocMistru-140 NocMistru-141 NocMistru-142 NocMistru-143

 

 

 

 

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *