Archiv
0

Vážení na Fighting zone

Doshazováno, naváženo a Fighting Zone – Cage time může začít. Zítra se na Podvinném mlýně představí naši borci proti zahraničním zápasníkům v MMA. Tento nový projekt je poprvé v naší historii možno sledovat on line v pohodlí domova. Váhu dnes zvládli všichni fighteři až na Jardu “Číňana” Poborského, nicméně jeho soupeř Kamil Gniadek váhu odsouhlasil […]

Doshazováno, naváženo a Fighting Zone – Cage time může začít. Zítra se na Podvinném mlýně představí naši borci proti zahraničním zápasníkům v MMA. Tento nový projekt je poprvé v naší historii možno sledovat on line v pohodlí domova.

Váhu dnes zvládli všichni fighteři až na Jardu “Číňana” Poborského, nicméně jeho soupeř Kamil Gniadek váhu odsouhlasil a tak Jarda zítra nastoupí ke svému 79 zápasu v MMA. Zajímalo nás, jak se Jarda těší na svého téměř o generaci mladšího soupeře. ” Moc se těším, je pravda, že v mém věku už chodím jenom s mladšími, ale většinou mívám rozdíl tak o deset let. Kamil Gniadek je dokonce o 15 let mladší, tak to bude zajímavé,”řekl nám na vážení Jarda. Do jubilejní stovky mu ještě zbývá 21 zápasů. “Určitě se o tu stovku pokusím, hned příští týden odjíždím na další turnaj do Ruska. Pokud dám 3-4 zápasy ročně, tak bych to měl zvládnout,”dodal Poborský.

Kdo se utká s Vémolou?

Kromě Jardy “Číňana” Poborského se na galavečeru představí  Tomáš „Thor“ Kužela, Daniel Český, Makhmud Muradov, Vít Mrákota, Petr Novák ,Josef Kvasnička nebo Jan Maršálek. Proti nim se postaví  polští borci jako je  Maciej Jewtuszko, Rafal Moks, Piotr Baginski, nebo například opravdová hvězda první velikosti Michal Fijalka, jehož zápas byl v roce 2013 vyhlášen v Polsku ,,Zápasem roku“. Zajímavý bude také souboj – odveta, který svedou Polák Maciej Rozanski a Makhmud Muradov za český tým. Uzbecký zápasník Makhmud Muradov, jeden z největších talentů současné české MMA,začínal s boxem, sambem a muay thai. Zápasil v Rusku a Kazachstánu, svoji MMAkariéru ale úspěšně odstartoval až v Čechách. Mahmud patří k nové generaci komplexních zápasníků, má výborný postoj, kde často ukončuje své zápasy před limitem. Vítěz z této dvojice se na jaře utká s Karlosem Vémolou. Zároveň se během galavečera poprvé představí českému publiku oceňovaný zápasník z Gracie Academy Barcelona Ernesto Navas.

Zvolte si Cage girl

„Náš projekt se snaží ukázat to, že fighteři MMA nejsou jen tupé stroje na mlácení, ale především špičkoví sportovci, kteří musí velmi hodně obětovat než se dostanou do klece,“ vysvětluje promotér akce Zbyněk Góralczyk, sám aktivní fighter, který přes patnáct let vede jeden z nejúspěšnějších domácích sportovních klubů bojových umění Tiger Team. Fighting Zone – Cage Time přinese do českého prostředí nejen atraktivní podívanou, ale také zcela nové možnosti, jak se jí účastnit. Kdo nebude mít možnost vidět zápasy přímo v hale, může je za cenu jedné sms sledovat přes webové stránky www.fightingzone.cz on-line. Návštěvníci fightingzone.cz mají ale ještě jednu velmi příjemnou možnost – zvolit Miss Cage Girl, která pak bude během večera provázet vítěze jednotlivých zápasů.

Fight card

Mateusz Zielenski vs. Josef Kvasnička

Maciej Kaluszewski  vs. Petr Novák

Wojciech Janusz vs. Vít Mrákota

Sebastian Romanowski vs. Jan Maršálek

Roland Čambal vs. Daniel Český

Kamil Gniadek vs. Jaroslav “Číňan”Poborský

Tomáš “Thor” Kužela vs. Ernesto “Perro de Pelea” Navas

Maciej Rozanski vs. Makhmud Muradov

Michal Fijalka vs.Tassilo “Thai Tank”Lahr

.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *