Archiv
0

GCF 29 míří do Mladé Boleslavi

GCF  míří opět do Mladé Boleslavi, kde se v hlavním zápase představí domácí Filip Macek, který se utká o titul s Pavlem Svobodou.   Filipův první profesionální zápas se udál právě před pěti lety v Mladé Boleslavi a v pátek Filip nastoupí před domácím publikem ke svému dvacátému utkání.  “Tak na fight se těším moc, […]

GCF  míří opět do Mladé Boleslavi, kde se v hlavním zápase představí domácí Filip Macek, který se utká o titul s Pavlem Svobodou.

gcf_29

 

Filipův první profesionální zápas se udál právě před pěti lety v Mladé Boleslavi a v pátek Filip nastoupí před domácím publikem ke svému dvacátému utkání.  “Tak na fight se těším moc, jde se přece o titul a o ten se nebojuje každý den. Připravuji se co mi tělo dovolí, což je teď naštěstí skoro pořád. Soupeře mám vysokého, kvalitního a tak jsem musel trošku pozměnit přípravu,” řekl nám Filip Macek.

 

Jeho soupeřem v ringu bude Pavel Svoboda:” Určitě se těším, je to pro mne velká motivace, výzva i čest mít možnost ucházet se o titul v bantamové váze. Soupeře určitě uznávám a ačkoliv je považován za favorita, já bych naše šance viděl vyrovnaně. Velkou roli bude hrát i to, jak se oba popereme s dietou a děláním váhy. Co se týká přípravy, tak za sebe můžu říct, že byla svědomitá. Hodně jsme makali na fyzičce, pilovali postoj, v rámci přípravy jsem si dal i zápasy v K1 a v neposlední řadě jsme drilovali úniky z technik, kterými Filip obvykle zakončoval na zemi,”prozradil nám Pavel (JMFS)
FIGHTCARD GCF 29:
-61 5×5 Filip Macek vs Pavel Svoboda
K1 HW 3×3 Antonín Ungerman vs Vilém Fencl
-77 3×5 Ivan Ivanka vs Stanislav Futera
-59 3×5 David Dvořák vs Kamil Wojcik
-70 3×5 Ondřej Petrášek vs TBA
-77 3×5 Miroslav Vacek vs Jan Malach
-84 3×5 Tomáš Lejsek vs TBA
-77 3×5 Michal Merkulov vs Lukáš Loskot
-66 3×5 Jan Mikita vs Matěj Mordačík
Předzápasy:
-77 3×3 Miroslav Borovský vs Attila Hun
-88 3×3 Petr Šifalda vs Radek Honka

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *