Archiv
0

Rusko pozná BJP!

  Za týden se Jirka Denisa Procházka chystá na zápas do Ruska, který může napovědět o směru jeho budoucí kariéry. V cestě mu bude stát Mikhail  Mokhnatkin, zkušenější zápasník, než vypovídá jeho bilance v MMA. V Rusku budeš zápasit 20.prosince a Mikhail Mokhnatkin vypadá podle bilance 6-1 jako přijatelný soupeř. Často ale u Rusů zdání […]

 

Za týden se Jirka Denisa Procházka chystá na zápas do Ruska, který může napovědět o směru jeho budoucí kariéry. V cestě mu bude stát Mikhail  Mokhnatkin, zkušenější zápasník, než vypovídá jeho bilance v MMA.

prochazka3

V Rusku budeš zápasit 20.prosince a Mikhail Mokhnatkin vypadá podle bilance 6-1 jako přijatelný soupeř. Často ale u Rusů zdání klame..Víš o něm něco víc?

Mám něco nastudované na youtube ..Vím, že hodně zápasí combat sambo a jak je známo u Rusů, tak právě v combat sambu mají spoustu zápasů, což je pro ně skvělá průprava na klec.  Ale jsem na něj připraven!

Po získání titulu jsi hodně mluvil o zápasech v zahraničí. Myslíš si, že tohle je první šance jak se posunout dál, třeba v Rusku do M1?

Ano, o M1 tam padlo slovo, takže je možné, že pokud předvedu dobrý výkon, mohl bych se tam chytit.

Očekává se tvrdá bitva, ty jsi jdeš po KO a soupeř také převážně vyhrává před limitem. Myslíš si, že to bude hodně těžký zápas?

Očekávám všechno, takže ať už bude zápas vypadat jakkoliv, já půjdu tvrdě vpřed.

prochazka2

Připravuješ se pouze v brněnském Jetsaamu, nebo jezdíš i do jiných gymů?

Přípravu na fight se Stosicem a teď na Rusko jsem strávil pouze v Brně. S trenéry víme, co ladit a na co se soustředit. Jsme sehraný tým, takže to klape dobře.

Zvažujete nějakou zvláštní strategii, nebo bude klasicky udržet zápas v postoji a BJP?

 Pojedu si svoje BJP!!! A hlavně, jak popisuje ve své knize Mijamoto Musasi – TĚLO SKÁLY.

Jetsaam má prosinec hodně nabitý, cestuje s tebou do Ruska obvyklý trenérský tým?

Do Ruska se mnou cestuje hlavní trenér Martin Karaivanov.

V poslední době se často mluví o odvetě s Martinem Šolcem. Myslíš, že tento zápas ti může něco přinést?

Zápas s Martinem mě už nikam posunout nemůže, pouze obhájím titul a potvrdím tak, že jsem hoden pásu GCF.

Na GCF cage fightu jste vybrali 65 000 Kč, za které jste nakoupili dárky pro děti na lůžkovém neurologickém oddělení. Kdo s tímto nápadem přišel? Budete se dál snažit podporovat charitativní akce?

V létě jsem se zúčastnil benefiční akce pro děti z onkologie a poté se tohoto nápadu chytil Martin Karaivanov a udělal sbírku na cage fightu 5, která se vydařila a tak v tom určitě budeme pokračovat.

BJP!!!

prochazka2 prochazka1

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *