Archiv
0

Bojoval jsem srdcem

Ve velmi vyrovnaném souboji na Noci válečníků 9 nakonec po extraroundu zvítězil nad Faycalem Hucinem Honza Soukup. Jak on sám hodnotí svůj zápas? V přípravě jsi několikrát bojoval s nemocí, mělo to vliv na tvou fyzičku v průběhu zápasu? S nachlazením bojuju pořád, nemůžu se z toho nějak dostat. Vliv to mělo spíše v přípravě, […]

Ve velmi vyrovnaném souboji na Noci válečníků 9 nakonec po extraroundu zvítězil nad Faycalem Hucinem Honza Soukup. Jak on sám hodnotí svůj zápas?

soukup

V přípravě jsi několikrát bojoval s nemocí, mělo to vliv na tvou fyzičku v průběhu zápasu?

S nachlazením bojuju pořád, nemůžu se z toho nějak dostat. Vliv to mělo spíše v přípravě, kdy jsem musel na konci více zabrat a různě improvizovat. Co se týče zápasu, tak jsem se cítil celkem v pohodě v prvním kole. Ve druhém, kdy jsem si v přestřelce sednul na zadek, měl rozpláclej nos, tekla mi krev, takže jsem už nemohl dýchat nosem a ještě jsem měl kudrnaté nohy, tak mi samozřejmě fýza spadla. Pak už jsem bojoval srdcem a instinktem.

 
Překvapil tě něčím soupeř?

Věděl jsem, že bude soupeř tvrdej, ale že ho nezastavím ani nohama a on půjde pořád dopředu, to jsem nečekal. Přišel mi jako nějaký robot, do kterého buším a on nehne ani obočím 🙂

Zápas jsi vyhrál v extraroundu na body. Celý průběh provázela výborná atmosféra, kdy tě fanoušci hnali dopředu. Vnímal jsi podporu domácího publika?

Jak říkám, v extraroundu jsem to dotáhl silou vůle. Publikum bylo výborné, slyšel jsem je po celou dobu fightu i když jsem byl jak se říká nahulenej 🙂

Honzu jsme včera potkali v prodejně Pitbull West Coast v OC Eden

Honzu jsme včera potkali v prodejně Pitbull West Coast v OC Eden.

Jak ty hodnotíš svůj výkon i celkově souboj?

Zápas mi samozřejmě nesedl, ale trošku jsem to tušil, protože mi nevyhovují rychlí fighteři, proto taky bojuji spíše v těžké váze. Taktika mi nevyšla, měl jsem se spíše zaměřit na tvrdou obranu a z toho střílet jednotlivé údery a kopy.

 
V předzápasovém rozhovoru jsi říkal, že tvoje zápasová budoucnost se bude odvíjet o souboje na Kladně. Ten pro tebe skončil dobře. Kdy se opět objevíš v ringu?

Teď si dám větší pauzu a pak se uvidí, co se naskytne. Mám dost nabídek, tak uvidíme. Moc děkuji fanouškům za skvělou atmosféru a doufám, že mě budete nadále povzbuzovat v dalších bojích 🙂 OSU!

 

Video ze zápasu:

http://czechfighters.rajce.idnes.cz/video/#Soukup_NV.jpg

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *