Archiv
0

Pro7sport jde naproti charitě

Pro dobré skutky je vždy místa dost, navíc jsou-li určeny těm, kterým opravdu pomohou zvládnout těžké životní situace. I centrum bojových sportů Pro7sport se rozhodlo podporovat ty, kteří to nejvíce potřebují, a to pod projektem Pro7art. V rámci něho se mohou sportovci, příznivci bojových sportů, ale i široká veřejnost zapojit nejen do charitativních aktivit. První vlaštovkou bylo […]

Pro dobré skutky je vždy místa dost, navíc jsou-li určeny těm, kterým opravdu pomohou zvládnout těžké životní situace. I centrum bojových sportů Pro7sport se rozhodlo podporovat ty, kteří to nejvíce potřebují, a to pod projektem Pro7art. V rámci něho se mohou sportovci, příznivci bojových sportů, ale i široká veřejnost zapojit nejen do charitativních aktivit.

IMG_5906_a

První vlaštovkou bylo i charitativní setkání za účelem výběru finančních prostředků na nákup speciálního vozíku pro osmiletou Elišku Novotnou. Eliška se narodila s vážným zdravotním postižením. V průběhu jejího života se začala projevovat celá řada dalších potíží, takže k dětské mozkové obrně a hydrocefalu se přiřadila ještě epilepsie, CVI vada a Elišce ztuhly svaly.

Proto se centrum Pro7sport rozhodlo pro Elišku uspořádat charitativní prodej kalendáře „Našel jsem na chodníku slzu“, spojený s výstavou snímků z tohoto kalendáře a obohacený o výstavu tvorby fotografa Stanislava Cimbury se snímky zimních krajin. Ve čtvrtek 11. 12. 2014 se tak multifunkční prostor tělocvičny na jedno odpoledne proměnil na komorní salonek a na akci věnovanou malé Elišce dorazili mimo jiné i herec Jan Kačer, režisér Josef Abrhám a úvodní slovo pronesl herec Roman Hájek.

IMG_5921_a

 PRO7ART MOTTO:

 „Fair play ve sportu – fair play v životě.“

Výstava kalendářových fotografií v prostorách centra Pro7sport potrvá pouze do 29. 12. 2014, kalendář bude k prodeji do poloviny ledna. Na fitness baru j též k dispozici pokladnička pro sponzorské dary. Celý výtěžek z prodeje kalendářů a sponzorských darů bude věnován rodině Elišky Novotné na nákup speciálního vozíku.

PRO7ART MOTTO:

„Cena kalendáře 250 Kč. Cena pocitu za dobrou věc – k nezaplacení.“

Díky všem podporovatelům, přispěvovatelům a všem, kteří se podíleli na první akci Pro7art, se v pokladničce během čtvrteční akce nastřádalo 8.500 Kč. Přispívat může veřejnost i nadále a to do pokladničky na recepci Pro7sport či na účet zřízený právě pro tento účel: 2700579577/2010. V polovině ledna Vás seznámíme s celkovou výší nastřádané pomoci.

PRO7ART MOTTO:

„Pomáhat sportem je fair.“

Děkujeme!

IMG_5976_a

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *