Archiv
0

K thaiboxu mě přivedl Dan Landa

Mám velmi ráda válečníky, kteří při boji používají nejen sílu a techniku, ale také hlavu a srdce. A jedním z nich je právě Lukáš “Fuki” Dvořák. Kdo ho zná, dá mi jistě za pravdu..   Kdo tě přivedl k bojovým sportům? Kdysi mě spolužák dovedl k judu, které jsem dělal asi tři roky. K thaiboxu […]

Mám velmi ráda válečníky, kteří při boji používají nejen sílu a techniku, ale také hlavu a srdce. A jedním z nich je právě Lukáš “Fuki” Dvořák. Kdo ho zná, dá mi jistě za pravdu..

1168

 

Kdo tě přivedl k bojovým sportům?


Kdysi mě spolužák dovedl k judu, které jsem dělal asi tři roky. K thaiboxu mě ale přivedl Dan Landa! Sice jsme se v té době ještě neznali, ale poslouchal jsem jeho alba a na internetu uviděl, že dělá nějaký thajský box. No a to byl začátek… Trvalo nějakou dobu, než jsem začal trénovat, ale to nadšení pro thaibox mám díky Danovi.

Teď je tvým domovem a taky druhou rodinou Hanuman gym, kde jsi ale trénoval před tím?
Před nástupem do Hanumanu jsem trénoval dva roky v Grassel Gymu pod vedením Petra “Pína” Ondruše a Saddama. Oba jsou super chlapi, se kterými se dodnes často vídáme. Líbilo se mi tam, byly to skvělé časy, ale okolnosti mě přivedly ke Khru Macháčkovi.

1227

Mnoho thaiboxerů přešlo (nebo alespoň vyzkoušelo)MMA-láká tě to taky?


Patřím mezi ně! Tenkrát jsem pod Pínem a Saddamem nastoupil do jednoho MMA zápasu. Měl jsem nějaké zkušenosti z juda, takže jsem úplný základ měl, ale thaibox je pro mě víc. Jak to bude v budoucnu, to nevím, láká mě to, ale teď 100 % času věnuji Muay Thai a dalších 100 % pro MMA nemám…

Tvůj poslední fight byl v sobotu na Noci bojovníků v Táboře. Jak se ti zápasilo? Soupeř byl velmi tvrdý.
Zápasilo se mi velmi dobře, protože jsem měl v šatně a v rohu silný tým. Příprava byla náročná, takže jsem byl fyzicky a psychicky docela dobře připraven. Soupeř měl respekt, ale žádný strach, rozhodně se nedržel zpátky a snažil se mi od začátku zápasu způsobit hodně škody.

Většinu ran jsi zkušeně vykrýval, ale pár jsi jich taky schytal..
U dobrého soupeře není možné žádnou ránu nedostat, ale snažím se, aby nazpět dostal víc, než mi dal.
1076

Měl jsi obrovskou podporu i v publiku, vnímal jsi je při zápase?


Ano, vnímal! Diváci byli úžasní, měl jsem mezi nimi i spoustu blízkých lidí. Ať už při nástupu nebo v průběhu zápasu, dodali mi spoustu energie a za to jim velmi děkuji.

Kdy tě bude čekat další zápas?


Další zápasy mě čekají na konci února v Německu, kde se zúčastním čtyřkové pyramidy v Muay Thai. Vítěz získá profi pás E4.

1087

Máš někoho, s kým by jsi se opravdu rád postavil do ringu a poměřil síly?
Asi nemůžu říct konkrétní jméno. Chci v thaiboxu něco dokázat, takže se budu muset postavit proti všem!

Po zápase jsi měl velkou děkovačku, ale sám jsi říkal, že jsi možná na někoho zapomněl-tady máš prostor, komu by jsi chtěl poděkovat?
Samozřejmě jsem na pár lidí a společností zapomněl. V té euforii to není lehké dát z fleku. Je to moje manželka Barča, rodina, Khru a Hanumani, promotér Petr Ottich, Dan Landa a Gibu, kondiční trenér Dan Hejret, Harley-Davidson-Praha – Jarda Vavřina, Kuba a Martin Heřmanský, stavební firma Renastav, krabičková strava Nutricare, bodový systém iBod, vybavení pro sport Hayashi.cz, oblečení Aeronautica Militare a doplňky stravy Survival!

1386

1425

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *