Rozhovory
0

Bitva roku: André Reinders je zpět!

Bitva roku je nová galashow, která se uskuteční 19 března v pražském Podvinném mlýně. Během večera uvidíte 12 bitev a z toho rovnou dva titulové zápasy! Zatím neznáme kompletní fightcard, ale co už víme, je jméno bojovníka, který se vrací po několika letech do klece. Na Bitvě roku bude zápasit André Reinders! Spolu s ním se na […]

Bitva roku je nová galashow, která se uskuteční 19 března v pražském Podvinném mlýně. Během večera uvidíte 12 bitev a z toho rovnou dva titulové zápasy! Zatím neznáme kompletní fightcard, ale co už víme, je jméno bojovníka, který se vrací po několika letech do klece. Na Bitvě roku bude zápasit André Reinders! Spolu s ním se na galashow v kleci předvede Petr Píno Ondruš a Makhmud Muradov. Jaký budou jejich soupeři a koho dalšího uvidíme se dozvíme později.

knize

Vyzpovídali jsme Petra “Monster” Knížete, který za Bitvou roku stojí.

Petře, ty jsi přišel s úplně novou galashow a to je Bitva roku. Proč jsi se rozhodl ji uspořádat?

Důvodů je určitě více a není to pouze mé rozhodnutí 😉 Už nějaký čas bychom chtěli přiblížit širší veřejnosti, co všechno vlastně MMA obnáší, jak náročný a komplexní je to sport. Z pohledu bojových umění je to taková revoluce, která v podstatě mění stovky let zažité principy. Z pohledu sportovního se jedná o naprosto komplexní systém, který pod profesionálním vedením, může vytvářet dokonalé sportovce. Říká se, že MMA je bojový desetiboj. Z tohoto důvodu jsme oslovili desetibojaře, olympionika Romana Šebrleho, aby se stal tváři našeho projektu a pomohl k pochopení široké veřejnosti, že náš sport je opravdu výjimečný. Dalším důvodem je snaha o vytvoření profesionálního prostředí pro přední české bojovníky, lepší podmínky pro sportovní přípravu a následná možnost uplatnění se v jiných evropských či světových organizacích. Vytvoření jakéhosi skokanského můstku do těchto organizací a vyplnit tím chybějící článek. Vizí je více, vše budeme zveřejňovat postupně. Začínáme akcí Bitva roku.

bitva2

 

Je to úplně nový projekt, nebo to je pokračování v galavečerech pod patronací MMAA?

Projekt je to sice nový, ovšem vše bude za spolupráce a podpory asociace MMAA.

Kdy a kde Bitvu uvidíme?

Už 19 .března v Praze na Podvinném Mlýně.

Kdo vše se objeví na fightcard?

Fightcard se bude zveřejňovat od příštího týdne. Zatím můžu říci, že uvidíme českou špičku a proti nim pouze zahraniční soupeře. Budou to zápasníci z výrazných klubů z Ruska, Anglie, Ameriky, Slovenska, apod.

andre

Hlavní hvězdou večera určitě bude André Reinders a jeho velký návrat. Prozradíš nám kdo bude jeho soupeř?

V tuto chvílí to ještě není možné, čekáme na podpis smlouvy. Vše se brzy dozvíte na www.bitvaroku.cz a na facebooku.

A samozřejmě na czechfighters.

Tam samozřejmě taky 🙂

Musel jsi Andrého dlouho přemlouvat, anebo to je logické vyústění pokračování jeho kariéry?

Myslím, že André čekal na vhodnou příležitost a tou klidně může být tento projekt. Jinými slovy: pokud chtěl André začít znovu zápasit, tak Bitva roku je dobrý odrazový můstek 😉

pino

V aréně se objeví i Petr Píno Ondruš, bude jeho soupeř dlouho diskutovaný Karlos Vémola?

Karel to v tuto chvíli nebude, jelikož začíná teprve trénovat po operaci kolena. Nicméně usilujeme o to, aby nám Terminátor na příští akci ukázal něco ze svého umění.

bitva1

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *