Reportáže
0

Dánský Kolding ovládli Češi

Minulý víkend bojovali mladí borci na mezinárodním turnaji v Dánském Koldingu, aby poměřili své síly se zápasníky z domácího Dánska, Norska, Švédska, Turecka, Belgie, Holandska a Německa.   Z našich týmů se ukázal PSK Olymp Praha, TJ Jiskra Havlíčkův Brod, TAK Halleas Brno, TJ Spartak Nelson Chrastava a tradiční vítěz toho turnaje, kladenský TJ Sokol Hnidousy-Motyčín, který již […]

Minulý víkend bojovali mladí borci na mezinárodním turnaji v Dánském Koldingu, aby poměřili své síly se zápasníky z domácího Dánska, Norska, Švédska, Turecka, Belgie, Holandska a Německa.

 

Z našich týmů se ukázal PSK Olymp Praha, TJ Jiskra Havlíčkův Brod, TAK Halleas Brno, TJ Spartak Nelson Chrastava a tradiční vítěz toho turnaje, kladenský TJ Sokol Hnidousy-Motyčín, který již po osmé tento prestižní turnaj dokázal za družstva vyhrát!

 

wres

PSK Olymp Praha

Pod vedením trenéra mládeže Jirky Žáka a za asistence zápasníka a skvělého fotografa Pavla Ryčla (www.ehm.cz) odjelo do Dánska devět závodníků a celkem se jim podařilo přivézt sedm medailí.

wrest2

32kg – Tobiáš Barták (2.místo)
42kg – Petr Dvořák (7.místo)
50kg – Michal Balík (1.místo)
54kg – Vítek Lébl (3.místo)
58kg – Lukáš Vachuda (8.místo)
58kg – Vasilina Trukhmanová (1.místo)
63kg – Jakub Draksel (2.místo)
66kg – Sergio Guglae (2.-4.místo)
74kg – Richard Janíček (2.místo)

TJ Sokol Hnidousy – Motyčín

Jak jsem už zmínili, pod vedením Rostislava Pinkase se podařilo kladenským po osmé obhájit první místo v soutěži družstev a za jednotlivce si přivezli deset medailí.

wrest1
22kg JIRKŮ Filip (1.místo)
29kg LUCKÝ Dominik (2.místo)
32kg BOUŠKA Lukáš (1.místo)
32Kg PINKAS Petr (7.místo)
38Kg OLIVA Jan (8.místo)
42Kg ZNAMENÁČEK Petr (1.místo)
47Kg DEÁK Jiří (2.místo)
47Kg ŠTÍBAL Jakub (5.místo)
54Kg LÉBL Vítek (3.místo)
25Kg RATAJOVÁ Jolana (1.místo)
25Kg PINKASOVÁ Eliška (2.místo)
30Kg JIRKŮ Markéta (1.místo)
63Kg PINKASOVÁ Alexandra (2.místo)
wres3

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Broďáci s trenérem Tomášem Šimkem a rozhodčím Jiřím Zachariášem přivezli celkem 11 medailí a z toho šest zlatých, čtyři stříbrné a jednu bronzovou:
32 kg Kořán Jiří 2.místo
32 kg Rázl Michal 4.místo
32 kg Hencl David 8.místo
35 kg Havlíček David 1.místo
35 kg Chadim Jan 3.místo
38 kg Žák Miroslav 1.místo
38 kg Zelenka Michal 2.místo
42 kg Major Aleš 2.místo
53 kg Průša Artur 1.místo
69 kg Albíni Marcel 2.místo

24 kg Tomas Luboš 1.místo
29 kg Zvolánek Matěj 1.místo
35 kg Průša Tobiáš 1.místo

wres2

TAK Hellas Brno

Z brněnského klubu se zúčastnili jen dva zápasníci a to Martin Smička a Valerie Pragačová, kteří přijeli spolu s trenérem Pavlem Kučerou.

Martin Smička vybojoval 3. místo a Valerie Pragačová 2. místo.

 

TJ Spartak Nelson Chrastava

Dvě zlaté a jedno stříbro se podařilo přivézt mladým borcům z Chrastavy. Zatím se nám nepodařilo zjistit jejich seznam, jakmile budeme mít, doplníme.

Gratulujeme všem zápasníkům!

10750146_698879836876468_8203249758381999912_o

 

Foto www.ehm.cz

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *