Reportáže
0

Vyprodané SaSaZu vytvořilo na GCF 30 skvělou atmosféru

Včerejší fightcard na GCF 30 předznamenala zajímavý večer, což se do puntíku vyplnilo. Vyprodané SaSaZu bylo svědkem vynikajících výkonů, kdy obzvláště titulový zápas Matouše Kuzníka a Jardy Pokorného i zápas Martina Šolce s Michalem Teššíkem dostaly publikum do varu. Večerem v oktagonu provázel herec a moderátor Petr Vágner, přímý přenos pro televizi Voyo pak moderovala dvojce Ondřej […]

Včerejší fightcard na GCF 30 předznamenala zajímavý večer, což se do puntíku vyplnilo. Vyprodané SaSaZu bylo svědkem vynikajících výkonů, kdy obzvláště titulový zápas Matouše Kuzníka a Jardy Pokorného i zápas Martina Šolce s Michalem Teššíkem dostaly publikum do varu. Večerem v oktagonu provázel herec a moderátor Petr Vágner, přímý přenos pro televizi Voyo pak moderovala dvojce Ondřej Novotný spolu s Viktorem Peštou. Toto jubilejní GCF si nenechal ujít ani prezident M-1 Global Vadim Finkelchtein.

GCF30_nove-180

Večer začal zápasem mladých fighterů Michala Bílka MMA Praha a Michala Kotalíka z Junior MMA Nymburk. Michal Kotalík vyhrál v prvním kole na TKO ground and pound.

GCF30_nove-10

 

Velmi podobný scénář byl i u další dvojice a to mezi Viktorem Pavlíčkem z PRO7SPORT a Tomášem Vackem z MMA Fighters Tachov. Stejně jako v předchozím zápase i tady skončil fight ground and pound v režii Viktora Pavlíčka v prvním kole.

GCF30_nove-28

Jako třetí do klece nastoupil Miroslav Vacek z Good Luck Gymu s Tomášem Lejskem z MMA Liberec. Míra udělal malou změnu oproti předchozím zápasům a v prvním kole  knockoutoval Tomáše zadní levou rukou.

GCF30_nove-38

První zápas, který si fanoušci užili až do konce, byl v pyramidě do 58 kg mezi Tomášem Žákem z Penta Gymu a slovenským Miroslavem Kubáněm. Oba fighteři se dobře znají z jiných turnajů a stejně jako naposledy v grapplingu ADCC zvítězil i zde na GCF Tomáš Žák.

GCF30_nove-59

V druhém pyramidovém zápase se utkal David Dvořák z Good Luck Gymu a Martin Fexa z Gauner MMA club Jihlava. David svého soupeře uškrtil v prvním kole a utká se o titul šampiona GCF s Tomášem Žákem.

GCF30_nove-74

Velmi očekávaným zápasem byla premiéra Eldara Yakuzy Rafigaeva z PriMMAt Gymu proti brněnskému Janovi Gottvaldovi z Jetsaam Gymu. Jakmile se Eldar dostal Honzovi na tělo, využil svých zkušeností z BJJ a zápas ukončil v prvním kole škrcením.

GCF30_nove-92

Druhým zápasem, kde výsledek skončil na body, byl mezi Janem Homolkou z SKS Arena Kladno a Markem Bartlem z KBC Přerov. Oba fighteři se v zápase drželi spíše zpátky a snažili se číst soupeře a neudělat chybu. Více však nabodoval Honza Homolka a vyhrál tak 3:0.

GCF30_nove-102

Další „mezinárodní“ zápas byl mezi Milošem Petráškem z MMA Poděbrady a slovenským Davidem Širilem. Miloš šel velmi nahoru nejen co se týče muskulatury, ale zejména výkonu a s přehledem zvítězil v prvním kole TKO.

GCF30_nove-121

Následoval fight mezi Davidem Kozmou z PriMMAt Gymu a Jaroslavem Číňanem Poborským z MMA TEAM Karlovy Vary. Oba borci předvedli velmi vyrovnaný zápas a rozhodčí ho nakonec viděli pro Číňana, který zvítězil 2:1 na body. Díky tomu můžeme očekávat jako další fight o titul s držitelem pásu Miroslavem Štrbákem.

GCF30_nove-139

Jediný titulový zápas tohoto večera byl mezi Jaroslavem Juboxem Pokorným z Good Luck Gymu a Matějem Kuzníkem z OFA Bratislava. Tento zápas se lehce vyhrotil už při vážení a emoce se přenesly i do oktagonu. Oba fighteři pás chtěli a udělali pro to vše. Dostali se až do čtvrtého kola, které pak Jarda ukončil TKO ground and pound a získal tak pás GCF.

GCF30_nove-173

Jako poslední do klece vstoupil Martin Šolc z PriMMAt Gym a Michal Těššík ze Slovenska. Jejich odvetný fight Martin rozhodně nepodcenil a hned od začátku do soupeře šlapal a zápas ukončil v prvním kole TKO ground and pound.

GCF30_nove-194

Kompletní fotogalerii z GCF 30 naleznete zde na webu czechfighters.cz

GCF30_nove-185

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *