Pozvánky
0

Trutnovský galavečer nabídne atraktivní zápasy

V pátek se v Trutnově uskuteční Galavečer profesionálního a amatérského boxu, na kterém se představí jména jako je Martin Mráz, Martin Parlagi, Jakub Synek nebo Robert Rosenberg. Popovídali jsme si s trenérem, rozhodčím a pořadatelem nejen tohoto galavečera, Karlem Kubcem. Jak dlouho působíš v Trutnovském boxu a jaká je historie vašeho klubu? Od roku 2007 působím jako trenér […]

V pátek se v Trutnově uskuteční Galavečer profesionálního a amatérského boxu, na kterém se představí jména jako je Martin Mráz, Martin Parlagi, Jakub Synek nebo Robert Rosenberg. Popovídali jsme si s trenérem, rozhodčím a pořadatelem nejen tohoto galavečera, Karlem Kubcem.

Kubec2

Jak dlouho působíš v Trutnovském boxu a jaká je historie vašeho klubu?

Od roku 2007 působím jako trenér Lokomotivy Trutnov.  Hned první sezónu jsme získali bronz v II. lize  mužů. Vychovali jsme Mistry republiky a medailisty z Oympijskych her dětí a mládeže.  Před tím jsem sám boxoval za BC Trutnov.

Pořádali jste už galavečery podobného rozsahu?

Pořádal a pořádám pravidelně kola středočeské oblasti boxu.

Chodí lidé na box v Trutnově, má u vás jméno?

Na první oblastní kolo dorazilo asi 300, což nám ukázalo že je zájem o tento sport.

Proč jsi se rozhodl k uspořádání čistě boxerského galavečera a nešel jsi cestou většiny organizátorů – namixovat více úpolových sportů (MMA, thaibox)?

Jdeme vlastní cestou, pořádáme jen boxerské zápasy a věnujeme se amatérském boxu.  Úspěchů jsme dosáhli především v amatérském mládežnickém boxu.

kubec3

Ty sám i dva tvoji závodníci jste se rozhodli věnovat i profiringu, jak se vám zatím daří?

Martin Mráz nastoupí k svému prvnímu profizápasu,  má za sebou bohatou amatérskou kariéru a věřím,  že se mu bude dařit i v profi ringu.  Ke svému čtvrtému zápasu nastoupí Jakub Synek, zatím má tři výhry.

Na co všechno se můžou diváci 6.3. v Trutnově těšit?

Především na atraktivní zápasy, zajímavé domácí závodníky i Mistry republiky v amatérech i profi, na startovce stále pracujeme a vylepšujeme. Předprodej běží přes předprodeje v rámci haly UFFO www.uffo.cz  tel. 499 300 999, e-mail: info@uffo.cz

Partnerem akce je hala UFFO www.uffo.cz

galavecer

 

Stanislav Škoda

 

 

 

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *