Reportáže
0

Filip Macek zvítězil v prvním zápase pyramidy ACB

Filip Macek se vrátil z čečenské metropole Groznyj, kde vybojoval svůj první zápas v pyramidě organizace  ACB. Ruského soupeře ve třetím kole uškrtil rnc. Vždycky jsem si myslela, že bábu pod kořenem má patentovanou Viktor, potažmo Penta Gym, ale Rus to evidentně odkoukal. Jo, asi to byl Viktorův fanoušek 🙂 Vyhlížel jsi už konec prvního kola? Upřímně […]

Filip Macek se vrátil z čečenské metropole Groznyj, kde vybojoval svůj první zápas v pyramidě organizace  ACB. Ruského soupeře ve třetím kole uškrtil rnc.

macek5

foto archiv

Vždycky jsem si myslela, že bábu pod kořenem má patentovanou Viktor, potažmo Penta Gym, ale Rus to evidentně odkoukal.

Jo, asi to byl Viktorův fanoušek 🙂

Vyhlížel jsi už konec prvního kola? Upřímně jsem se bála, že to rozhodčí ukončí..

No držel jsem jak klíště a po pravdě sem byl jak Ježíš na kříži… Naštěstí to rozhodčí neudělal. Taky jsem se toho bál, říkal jsem si, že musím pořád pracovat, aby viděl, že chci bojovat.

Co ti Dan po tom prvním kole poradil?

Daník mi říkal, že to je super, že to vyhraju a že to mám jen v hlavě (nevím co na tom bylo super,  ale budiž 🙂 ) Pořád opakoval, že to mám jen v hlavě a měl pravdu.

V tom prvním kole jsi dostal strašně naložíno,v  druhém  jsi ukázal srdce a zaskočil Murada v postoji a prohnal ho po kleci. Tvoje kolena soupeře očividně otřásla…

Něco jsem dostal, ale většina úderů šla do čela, takže to docela šlo. Ten závěr druhého kola byl pro mě dobrej, něco tam prošlo, ale ne vše, co jsem si přál.

Když jsi se ve třetím dostal soupeřovi do zad, věřil jsi, že už zvítězíš?

Já ti ani nevím… většinou nikdy nepřemýšlím o tom,  že to bude konečná technika, ale že to je jen jedna z dalších co následuje ( jako že se z ní dostane a pojede se dál)

Nicméně to konečná byla. Už tedy víš jméno soupeře a kdy půjdeš další zápas?

Soupeře přesně nevím, bude se losovat, ale zbývají  tři Rusové a já. Další zápas by měl být do tří měsíců. Takže paráda, může se pořádně našlápnout na další!

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *