Pozvánky
0

Trénink a galavečer s Buakawem

Přesně měsíc zbývá do události, kterou si prostě nemůžete nechat ujít. V Karlových Varech se totiž uskuteční Fight Night Mythology, aneb souboj borců mezi  bývalou ČSSR a SSSR. Navíc tomuto galavečeru bude předcházet seminář s žijící legendou Muay Thai Buakawem Banchamkem!   Česko-Slovenské barvy bude hájit například Luboš Šuda, Petr”Píno” Ondruš,Jan Holec, Lucie Mudrochová, Vladimír […]

Přesně měsíc zbývá do události, kterou si prostě nemůžete nechat ujít. V Karlových Varech se totiž uskuteční Fight Night Mythology, aneb souboj borců mezi  bývalou ČSSR a SSSR. Navíc tomuto galavečeru bude předcházet seminář s žijící legendou Muay Thai Buakawem Banchamkem!

11029499_436618589820137_1462135103050121707_o

 

Česko-Slovenské barvy bude hájit například Luboš Šuda, Petr”Píno” Ondruš,Jan Holec, Lucie Mudrochová, Vladimír Idranyi,..

Patronem a zároveň vystupujícím galavečera Fight Night Mythology se svojí show bude legenda, mnohonásobný vítěz K-1 World MAX, a to nikdo menší než Buakaw Banchamek. A to není zdaleka vše, čekají vás dva zápasy o titul, minimálně další čtyři zápasy v K1 a Muay-Thai. Bohatý doprovodný program v duchu antické mytologie, proložený songy velkého fanouška bojových sportů Václava NOIDA Bárty, krásné modelky z agentury Fashion Models jako ring girls a mnoho dalšího. Tento večer si Karlovy Vary zapamatují!

Vstupenky na trénink s Buakawem můžete zakoupit zde. Pozor, kapacita je omezena a tak neváhejte s nákupem. Šanci zatrénovat si po boku Buakawa už zřejmě mít nikdy nebudete! Cena za tříhodinový seminář je 2000 Kč, v ceně je i vstup na večerní galavečer Fight Night Mythology.

Vstupenky na galavečer MYTHOLOGY Fight Night lze zakoupit na portálu www.Kultura.cz a v síti www.Ticketportál.cz. Ceny vstupenek již od 290 Kč!

 

training-day

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *