Pozvánky
0

NOVA Sport dnes začne vysílat přenosy z UFC

Příznivci MMA můžou dnes slavit. Večer se ve vysílání prémiové stanice NOVA Sport objeví exkluzivní přenosy z akcí nejprestižnější MMA organizace na světě, americké UFC (Ultimate Fighting Championship). Pondělní večer odstartuje na NOVA Sport ve 20.05 pravidelným týdeníkem UFC Ultimate Insider, po kterém bude od 20.35 následovat záznam z galavečera UFC 185, ve kterém se střetli Brazilec […]

Příznivci MMA můžou dnes slavit. Večer se ve vysílání prémiové stanice NOVA Sport objeví exkluzivní přenosy z akcí nejprestižnější MMA organizace na světě, americké UFC (Ultimate Fighting Championship). Pondělní večer odstartuje na NOVA Sport ve 20.05 pravidelným týdeníkem UFC Ultimate Insider, po kterém bude od 20.35 následovat záznam z galavečera UFC 185, ve kterém se střetli Brazilec Rafael Dos Anjos a šampion UFC ve váze do 70 kg Anthony Pettis.

UFC na NOVA Sport od 23. brezna

První přímý přenos diváky NOVA Sport čeká už v sobotu 4. dubna 2015, kdy se v rámci UFC Fight Night dočkají zápasu mezi Chadem Mendesem a Ricardem Lamasem. Z evropských galavečerů NOVA Sport nejdříve odvysílá 11. dubna 2015 velmi očekávanou akci z Krakowa, kde se proti sobě v hlavním zápase postaví Mirko Cro Cop a Gabriel Gonzaga.

Všechny živé přenosy i záznamy UFC budou po dobu jednoho týdne od odvysílání dostupné i na videoportálu VOYO v České republice i na Slovensku.

Přehled nejbližších přenosů na NOVA Sport:

Pondělí 23. březen 2015

Od 20.05 UFC Ultimate Insider

Od 20.35 UFC 185: Pettis vs. Dos Anjos – záznam

Pondělí 30. březen 2015

Od 20.30 UFC Ultimate Insider

Od 22.05 Fight Club News

Sobota 4. duben 2015

Od 19.05 UFC Fight Night: Mendes vs. Lamas – živě

Pondělí 6. duben 2015

UFC Ultimate Insider

UFC Fight Night: Mendes vs. Lamas – záznam

Sobota 11. duben 2015

Od 21.00 UFC Fight Night: Crop Cop vs. Gonzaga – živě

Pondělí 13. duben 2015

Fight Club News

UFC Ultimate Insider

UFC Fight Night: Crop Cop vs. Gonzaga – záznam

Kromě pravidelného magazínu UFC Ultimate Insider, ve kterém se diváci každé pondělí dozvědí nejnovější dění v UFC, se všichni fanoušci zápasů mohou těšit i na čtrnáctideník Fight Club News. Pořadem bude provázet Ondřej Novotný, známý konferenciér bojových galavečerů v ČR a na Slovensku a komentátor UFC zápasů na NOVA Sport, který představí novinky z bojových sportů v České republice a na Slovensku.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *