Pozvánky
0

V Příbrami bude poprvé vážení pro veřejnost

Již v pátek se bude konat v Příbrami GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4. Největší MMA galavečer v historii Příbrami. Ještě den předtím však zažije středočeská Příbram další premiéru. V hornickém městě se bude poprvé v jeho historii konat oficiální vážení pro veřejnost. „S tímto nápadem přišel spoluorganizátor Ladislav Erdélyi a mně se ta myšlenka líbí. O tom, že […]

Již v pátek se bude konat v Příbrami GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4. Největší MMA galavečer v historii Příbrami. Ještě den předtím však zažije středočeská Příbram další premiéru. V hornickém městě se bude poprvé v jeho historii konat oficiální vážení pro veřejnost.

„S tímto nápadem přišel spoluorganizátor Ladislav Erdélyi a mně se ta myšlenka líbí. O tom, že měl dobrý nápad svědčí i zájem o čtvrteční vážení. Chtěli jsme otevřít nebo přiblížit díky našemu turnaji MMA více veřejnosti a vypadá to, že se to daří.“: vysvětlil důvody premiéry pro Příbram promotér Back in the Fight 4 Petr Větrovský.

IMG_3218

Oficiální vážení bojovníků se bude konat v příbramském snack baru, který v dobách největší slávy spravoval Jaroslav Starka. Jeden ze zakladatelů KBC Příbram. „Přijal jsem pozvání od organizátorů Petra Větrovského a Ladislava Erdélyiho a zúčastním se nejen Back in the Fight 4, ale i oficiálního vážení“: informoval prezident fotbalového klubu 1.FK Příbram Jaroslav Starka. V rámci večera nebudou k vidění, jen svalnatí zapasníci, krásné ženy, titulový pas, ale také zajímavé hosté. Jaroslav Starka bude jedním z nich.

Programem večera budou provázet dva Petrové. Tím prvním je herec moderátor Petr Vágner, jenž si odbyl moderátorskou premiéru pro GCF na jubilejním 30tém turnaji GCF v Sasazu. „Přípravu Back in the Fight 4 sleduji a vše vypadá velmi zajímavě. Již jen rozpočet, který podle mých informací přesáhl hranici třičtvrtě milionu mluví za vše. Líbí se mi i to, že vážení bude veřejné“: řekl své pocity Petr Vágner, který kromě hraní a moderování pravidelně trénuje i bojové sporty. Tím druhým Petrem v moderátorské dvojici bude domácí promotér Petr Větrovský. „Pravidelně moderuji náš fotbalový večírek, je to pro mne taková netradiční role, ale baví mně to. To, že to bude tentokrát ve dvojici s Petrem Vágnere beru jako čest“: vysvětlil Větrovský. Vážení bude startovat v 17 hod v příbramském snack baru a vstup pro veřejnost je zdarma.

IMG_3216

TZ GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *