Reportáže
0

Souboj Titánů

  Jako první se konal zápas mladých borců v K1 – 55 kg Vojtěch Modra (Schejbal Gym Lovosice) vs. Míra Svoboda (G-Titán Žatec), který skončil zaslouženou remízou.   Následovali eliminační zápasy pyramidy E.M.L. kde se nejdříve utkal ve váze – 66,68 kg Jan Aligátor Kolář (Spejbl Gym Praha) vs Michal Ryba (Jetsaam Gym Brno)  v […]

 

Jako první se konal zápas mladých borců v K1 – 55 kg Vojtěch Modra (Schejbal Gym Lovosice) vs. Míra Svoboda (G-Titán Žatec), který skončil zaslouženou remízou.

souboj2015

 

Následovali eliminační zápasy pyramidy E.M.L. kde se nejdříve utkal ve váze – 66,68 kg Jan Aligátor Kolář (Spejbl Gym Praha) vs Michal Ryba (Jetsaam Gym Brno)  v němž na body vyhrál Michal Ryba.

souboj2015-5

Do dalšího zápasu nastoupil v -66,68 kg Ladislav Krištůfek (Lanna Gym Praha) vs Jaroslav Nadažy  (Palec Gym Praha), kde KO vyhrál Ladislav Krištůfek.

souboj2015-8

Třetí semifinále pyramidy ve váze -72,57 kg byl zápas Jan Šmoula Šindelář  ( Spejbl Gym Praha) vs. Michal Vacek (Aréna Brno), kde na body zvítězil Jan Šmoula Šindelář.

souboj2015-11

Posledním eliminačním zápasem pyramidy ve váze -76,2 kg byl Ondřej Marvan (Highlanders Trutnov vs Matěj Kozubovský (Pitbull Gym Kralupy), kde na body vyhrál Ondřeje Marvana.

souboj2015-14

Další zápas byl podle pravidel KMM-70 kg, do kterého nastoupil domácí Jiří Štádler (Narama Plzeň) vs Jakub Malich (PriMMAt Gym Praha). Tento superfight nakonec skončil remízou.

souboj2015-16

Druhým zápasem podle pravidel KMM -95 kg byl souboj Luboš Hyena Vrňata (Hanuman Gym Praha) vs Oldřich Pospíšil (Yangame Gym), který Luboš Hyena Vrňata vyhrál v druhém kole RSC.

souboj2015-21

Následoval opět zápas mladých fighterů a tentokrát v MT -52 kg Daniel Junior Zdeněk (Tik Tak Rokycany) vs Vojtěch Drda (G-Titán Žatec), kde po vyrovnaném zápase nakonec vyhrál Daniel Zdeněk.

souboj2015-24

Jediný zápas večera v boxu – 69 kg byl fight Jakub Korbel vs René Molík, kde na body zvítězil Jakub Korbel.

souboj2015-28

Posledním zápas v K-1 -81 kg byl Jaroslav Chmel (X gym Praha) vs Jan Greissiger (G-Titán Žatec), ve kterém na body vyhrál Jan Greissiger.

souboj2015-30

První finále E.M.L.  v -66,68 kg  byl Michal Ryba vs Ladislav Krištůfek,  na body vyhrál Ladislav Krištůfek.

souboj2015-34

Druhé finále pyramidy – 76,2 kg  Martin Junior Milev (TKBC Praha) vs Ondřej Marvan, kde po 20 sek vítězí KO Martin Junior Milev.

souboj2015-36

Třetí finále pyramidy -72,57 kg mezi Radomír Dočekal (Palec Gym Praha) vs Jan Šmoula Šindelář, v němž na body zvítězil Jan Šmoula Šindelář.

souboj2015-40

Posledním očekávaným fightem byl  zápas Martina Jindrová (TKBC Praha)  vs. Laressa Van Eden (Finland) Martina zvítězila nejen v neuvěřitelném nástupu, kdy pobavila všechny přítomném, tak i následně v ringu 2:1 na body.

souboj2015-44

souboj2015-42

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *