Pozvánky
0

MMAA připravuje reprezentační srazy s tréninky a semináři

Reprezentační srazy budou probíhat jednou za 14 dní vždy ve dvou blocích – seminář/trénink bojového sportu a doplňující sport či jiná aktivita, rozvíjející přípravu pro MMA. V prvním bloku se tedy můžete těšit na tréninky wrestlingu, boxu, samba, MMA, a jiných. V bloku druhém potom na atletiku, plavání, funkční trénink apod. Pokud by se stalo, že by […]

Reprezentační srazy budou probíhat jednou za 14 dní vždy ve dvou blocích – seminář/trénink bojového sportu a doplňující sport či jiná aktivita, rozvíjející přípravu pro MMA. V prvním bloku se tedy můžete těšit na tréninky wrestlingu, boxu, samba, MMA, a jiných. V bloku druhém potom na atletiku, plavání, funkční trénink apod. Pokud by se stalo, že by měl sraz vyjít na ligu MMAA, bude přesunut na následující víkend.

ROAD-TO-VEGAS2

V rámci těchto srazů budete moci konzultovat svoji přípravu se státním trenérem, dále řešit výživové poradenství s Luďkou Burdovou (fitness & diet coach, profesionální výživová specialistka), mentální koučink s Ondřejem Petrem (mezinárodně akreditovaný mentální kouč a konzultant), a vše ostatní, co vás v rámci daných sportů zajímá.

V rámci své přípravy budou moci bojovníci využívat slev na suplementy u firmy Fit-Pro, dále na kinezioTejpy, sportovní vybavení u firmy Hayashi, a další.

První reprezentační sraz proběhne 3. 5. 2015 na adrese: MMA Self Defense Praha, Václavské Náměstí 13.

Časový harmonogram:

10:00 – trénink boxu, který povede Michal „Zub“ Novotný – sekundant v interligovem muzstvu Bigboard Praha a Pražsky rohovník, trenér boxu v Kutil gymu a Penta gymu Praha. Mezi jeho svěřence patří například Viktor Pešta, Daniel Škvor, Luboš Vrňata, Ondřej Skalník nebo Filip Macek

11:00 – boxerský sparring

12:00 – 12:40 pauza na oběd (možnost konzultací)

13:30 – 15:00 funkční trénink / strečink pro MMA, který povede Jan Hrabík, pedagog, šéftrenér a odborný garant mezinárodní akademie Dexter. V současné době kondičně trénuje basketbalisty extraligových družstev Sokola Pražského a dále individuálně pracuje s desítkami dalších sportovců.

Cena: jeden blok 150 Kč, dva bloky 250 Kč

Přijít může každý, kdo má skutečně zájem být v reprezentaci!

Těšíme se na Vás MMAA

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *