Pozvánky
0

Druhý reprezentační sraz MMAA ve znamení novinek

V neděli 3. 5. proběhl první reprezentační sraz, který pro všechny zájemce připravila Česká asociace smíšených bojových umění (MMAA). Pro účastníky byla v dopoledních hodinách připravena lekce boxu s Michalem “Zubem” Novotným, spojená s drily a lehčími sparingy. O obědové pauze zde bylo pro zájemce připraveno poradenství – výživa a suplementace s Luďkou Burdovou, mentální […]

V neděli 3. 5. proběhl první reprezentační sraz, který pro všechny zájemce připravila Česká asociace smíšených bojových umění (MMAA).

repretrenink-16

Pro účastníky byla v dopoledních hodinách připravena lekce boxu s Michalem “Zubem” Novotným, spojená s drily a lehčími sparingy. O obědové pauze zde bylo pro zájemce připraveno poradenství – výživa a suplementace s Luďkou Burdovou, mentální koučink s Ondřejem Petrem a svou fyzickou formu a trénink s reprezentačním trenéry André Reindersem a Zdeňkem Ledvinou. Po obědě proběhl kondiční trénink a strečink s Janem Hrabíkem, kde měli bojovníci možnost protáhnout své tělo trochu jinak, než jsou zvyklí ze svých tréninků, a to skrze soustavu průpravných, gymnastických, běžeckých a koordinačních cvičení

Pro další setkání, jež proběhne 16. 5., si však MMAA připravila několik důležitých novinek. Největší a nejdůležitější z nich je, že reprezentační srazy budou POVINNÉ pro zájemce o reprezentaci. Neomluvená nebo neodůvodněná účast na nich pak může znamenat, že nebudou do reprezentace přijati. Další novinkou bude platba předem. Nově bude třeba částku uhradit předem na účet, a to do 11. 5. na účet organizace. Nově také platí jednotná cena pro oba bloky, tj. 250 Kč za celý den. Tato částka však platí pouze pro úhradu předem na účet. Pokud se stane, že platbu nestihnete, nebo na ní zapomenete, pak bude nutné uhradit 400 Kč za celý den na místě.

repretrenink-44

A co Vás vlastně na dalším srazu čeká?

Od 9:00 – 10:00 bude pro zájemce otevřené poradenství (výživa a suplementace s Luďkou Burdovou, mentální koučink s Ondřejem Petrem a forma trénink s reprezentačními trenéry André Reindersem a Zdeňkem Ledvinou).

Od 10:00 – 12:00 je pro Vás pak připraven trénink Kyokushinkai karate s Janem Soukupem (od roku 2010 je prezidentem Českého svazu karate Kyokushinkai, vítěz 21. Mistrovství Japonska). Kyokushinkai karate je nejtvrdší ze všech stylů Karate, jehož sportovní zápas probíhá bez jakýchkoli chráničů, a techniky jsou vedeny plnou silou na plný kontakt. Body jsou udělovány za tzv. knock-down, případně na základě viditelného poškození soupeře (vyražený dech, kulhání, případně jiné projevy bolesti). Jedná se o velmi komplexní bojové umění, které klade velké nároky na veškeré pohybové schopnosti sportovců.

Po tomto náročném tréninku Vás čeká 40 minutová pauza na oběd. Tuto dobu můžete využít i pro konzultaci a analýzu dopolední části. Po obědě je připravena jednotka gymnastiky a průpravných cvičení. Tato proběhne pod vedením Tomáše Pelhřimovského, osobního trenéra a lektora se specializací na silovou gymnastiku. Po celý den budete mít také možnost využít kinesiotaping.

repretrenink-46

Tento a další reprezentační srazy jsou sice určeny primárně pro zájemce o reprezentaci, jsou ale otevřeny naprosto všem. Nezáleží na tom, kolik vám je let, na jaké jste úrovni, či do jakého klubu patříte. Srazy jsou pro všechny zájemce o bojové sporty. Proto neváhejte a v neděli dorazte.

V tuto chvíli probíhají nominace a vybírají se bojovníci, kteří budou figurovat v užším výběru reprezentace. Následně proběhne výběr náhradníků. Do té doby máte šanci zaujmout vlastním přičiněním a jeden ze způsobů je zúčastnit se tohoto srazu, v rámci možností jeho kapacity.

Důležité shrnutí na závěr

Datum: 16. 5. 2015

Adresa: Self Defence – Václavské náměstí 13

Cena: 250 Kč – úhrada do 11. 5. na účet 210 855 9104/2700, 400 Kč při platbě na místě

Pro kluby: pokud budete přihlašovat více účastníků, prosíme, aby byla platba provedena za všechny s tím, že ve zprávě pro příjemce budou uvedeny jejich jména

Pro jednotlivce: do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, své jméno

Program:

9:00 – 10:00 – konzultace

10:00 – 12:00 – trénink Kyokushinkai karate s Janem Soukupem

12:00 – 12:40 – oběd

12:40 – 15:00 – průpravná gymnastická cvičení s Tomášem Pelhřimovským.

A ještě jednou připomínáme, že účast je pro všechny zájemce o reprezentaci POVINNÁ. V neděli 16. 5. se na Vás budeme těšit. V případě dotazů je možné nás kontaktovat na: reinders@mmaa.cz či ledvina@mmaa.cz

Za MMAA Marcela Čápová

repretrenink-25

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *