Pozvánky
0

Mistrovství České republiky v MMA

Největší pražské centrum bojových sportů bude tento víkend hostit amatérské mistrovství republiky v MMA. Do osmihranné klece se proti sobě postaví ti nejlepší borci ČR a poperou se o cenné tituly mistrů republiky. V zápasnické kleci se proti sobě utkají borci ve vyřazovacích kvalifikačních kolech po 3 minutách, čtvrtfinálové a semifinálové zápasy jsou vypsány na 2 x […]

Největší pražské centrum bojových sportů bude tento víkend hostit amatérské mistrovství republiky v MMA. Do osmihranné klece se proti sobě postaví ti nejlepší borci ČR a poperou se o cenné tituly mistrů republiky.

mma liga 04

V zápasnické kleci se proti sobě utkají borci ve vyřazovacích kvalifikačních kolech po 3 minutách, čtvrtfinálové a semifinálové zápasy jsou vypsány na 2 x 3 minuty a finálové duely na 2 x 5 minut. Pravidla pro účast na mistrovství jsou jasná a nekompromisní – závodníci musí mít do pěti profesionálních vítězných zápasů zapsaných na celosvětovém portálu www.sherdog.com, váhové kategorie -61 kg, -66 kg, -70 kg, -77 kg, -84 kg, -93 kg a také tzv. supertěžká váha nad 93 kg. Minimální vstupní věk pro účast na turnaji je 18 let.

Vítězové jednotlivých kategorií rozhodně neodejdou s prázdnou. Kromě titulu čerstvého mistra republiky získávají rovněž body, které se započítávají do žebříčku na listopadové mistrovství světa a zářijové mistrovství Evropy.

Kdy: sobota 6. 6. 2015 od 9:45 hod.

Kde: pro7sport, Na Maninách 32a, Praha 7

Doprava: TRAM zastávka Maniny (dostupnost z metra C Vltavská a Nádraží Holešovice nebo z linky B metro Palmovka).

Vstupné: jednotné 200 Kč (návštěvníci se před vstupem na tatami zouvají)

Pořadatel: ČSMMA (Český svaz MMA)

TZ

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *