Pozvánky
0

Kdo si z víkendu přiveze titul?

Ani tento víkend nebude nouze o skvělé zápasy. Hned zítra se od 10 hodin koná v pražském PRO7SPORT turnaj MMA, z nějž vzejdou nový  Mistři republiky organizace CSMMA. Zároveň vítězové získají i cenné body k blížícímu se Mistrovství Evropy (září) a Mistrovství světa (listopad), které bude hostit Praha. Více o akci zde:   V sobotu […]

Ani tento víkend nebude nouze o skvělé zápasy. Hned zítra se od 10 hodin koná v pražském PRO7SPORT turnaj MMA, z nějž vzejdou nový  Mistři republiky organizace CSMMA. Zároveň vítězové získají i cenné body k blížícímu se Mistrovství Evropy (září) a Mistrovství světa (listopad), které bude hostit Praha.

Více o akci zde:

11138572_364744960386786_803109817938100734_n

 

V sobotu bude o titul Elite Fight Night 4 zápasit Lukáš Dvořák (Hanuman Gym Praha). V německém Heidenheimu nastoupí Luky ve čtyřkové pyramidě. Lukáš už má úspěšně po vážení a jeden z jeho soupeřů převážil o 5 kg.

Rozhovor s Lukym zde:

luky9

 

V neděli se pomyslně přesuneme více na jih, kde v sicilském Messině bude bojovat o světový titul organizace WTKA Matouš Kohout (TKBC Praha). Soupeřem mu bude domácí Saro Presti.

Rozhovor s Matoušem zde:

matous5

Všem  fighterům držíme palce!

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *