Pozvánky
0

Yangames FN- je se na co těšit

Již zítra se můžeme těšit na druhý open air galavečer Yangames Fight Night, který se uskuteční v pražských Žlutých lázních. Organizátoři kromě zajímavých fightů slibují i slunečné počasí, tak přijďte povzbudit naše bojovníky!   Na dnešním vážení jsme se dozvěděli změnu ve fightcard a to v zápase Tomáše Hrona, kterému nepřijel soupeř Roman Kryklia. Ten nedostal […]

Již zítra se můžeme těšit na druhý open air galavečer Yangames Fight Night, který se uskuteční v pražských Žlutých lázních. Organizátoři kromě zajímavých fightů slibují i slunečné počasí, tak přijďte povzbudit naše bojovníky!

vazeniyangames-37

 

Na dnešním vážení jsme se dozvěděli změnu ve fightcard a to v zápase Tomáše Hrona, kterému nepřijel soupeř Roman Kryklia. Ten nedostal vízum a tak místo něj proti Tomášovi nastoupí Igor Bugaenko.

Pyramida:

Michal Janáček vs Peter Baláž

Piotr Romankevich vs Martin Hauser

Jiří Havránek vs Lukáš Skirca

Radovan Kulla vs Adrian Bartl

Rezervní zápas:

František Kohout vs Thomas Hummer

Hlavní zápasy:

Tomáš Hron vs Igor Bugaenko

Luboš Raušer vs Jan Soukup

Anatoli Hunanyan vs Matouš Kohout

vazeniyangames-40

Jak vidí hlavní zápasy trenér a bojovník Jirka Aplik Apeltauer?

SOUKUP vs RAUŠER

Tady jednoznačně favorizuju Soukupa. Od loňského návratu pravidelně zápasí, zkušenosti z těžkých zápasů během kariéry má své straně, je nevyzpytatelný díky svým excelentním nohám a díky spolupráci s Lubošem Šudou bude připraven i boxersky. Pro Luboše hraje plus, že v tomto zápase může jen získat a absolvoval kvalitní přípravu v Holandsku. Bude spoléhat na svůj boxing, který určitě není špatný, ale Honza dokázal, že svými tvrdými kopy umí boxersky lepší soupeře eliminovat. A hodně podle mě rozhodne, jak Luboš zvládne svou psychiku v takovémto zápase. 70-30 pro Soukupa.

KOHOUT vs HUNANYAN

Tento zápas dle mého rozhodne taktika na straně Matouše, zda se mu podaří narušit Toljův pohyb. Tolja nemusí čelit klinčům a loktům a může dělat svou K1, což mu podle mě sedí víc než thai. Navíc jiné bodování oproti thaiboxu, kde je větší důraz kladen na tvrdost. Tady to vidím na souboj Toljovi rychlosti, perfektním rukám a rychlým nohám a Matoušovi tvrdosti a tahu na bránu a tlaku. Mírně favorizuju Tolju, že si díky pohybu poradí s tlakem Matouše. Za mě 60-40 pro Tolju.

HRON vs BUGAENKO


Pro mě favorit Tomáš. Bugaenko spoléhá hodně na ruce, ale nemyslím, že by byl takový bombardér přes ruce, aby Tomáše měl rukama deklasovat. I když je boxersky možná o trochu lepší než Tom, nevidím ten rozdíl tak veliký. A Tomášovi nohy umí sakra kousat a to bude dle mého ten největší rozdíl mezi nimi. 60-40 pro Tomáše, možná i víc bych se nebál 🙂

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *