Pozvánky
0

Thajský box nebo kyokushinkai karate? Rozhodne se na Evropském poháru!

Poslední zářijový víkend bude patřit Evropskému poháru WAKO pod hlavičkou Mezinárodního mistrovství České republiky v K-1. Do pražské Sparta Arény na Podvinném mlýně se sjedou ti  nejlepší amatérští bojovníci z několika desítek zemí celého světa. Na závěrečném galavečeru v sobotu 26. 9. 2015 se diváci nebudou těšit jen ze zrodu nových mistrů republiky, ale také z jednoho nejsledovanějších superfightů […]

Poslední zářijový víkend bude patřit Evropskému poháru WAKO pod hlavičkou Mezinárodního mistrovství České republiky v K-1. Do pražské Sparta Arény na Podvinném mlýně se sjedou ti  nejlepší amatérští bojovníci z několika desítek zemí celého světa. Na závěrečném galavečeru v sobotu 26. 9. 2015 se diváci nebudou těšit jen ze zrodu nových mistrů republiky, ale také z jednoho nejsledovanějších superfightů letošní sezony. Ondřej „Spejbl“ Hutník a Jan Soukup dle pravidel K-1 ve vloženém superfightu. Zvítězí tvrdý thajský box nebo rozvážné a přesné údery kyokushinkai karate?

MCR FC Hutník Soukup white

Mistrovství republiky v K-1 prošlo posledními roky velký vývojem. Posledním krokem k ještě větší popularitě turnaje je bezesporu zařazení turnaje největší kickboxerskou organizací WAKO (World of Kickboxing Organisations) do svého kalendáře jako Evropského poháru. Peklo na Spartě tak přihazuje další žhavé polínko do ohně.

 

Tím bude i vložený superfight mezi českou jedničkou ve váze -94,1 kg Ondřejem „Spejblem“ Hutníkem a českou dvojkou ve váze +94,1 kg Janem Soukupem. Hutník jako korunovaný zástupce české thajboxerské scény, proti němu japonská škola kyokushinkai karate v podání Jana Soukupa. Své síly tito dva borci poměří ve 3 vypsaných kolech po 3 minutách, v neutrální váze -95 kg, pod originálními pravidly K-1 (jedna ruka v klinči, jedno koleno). V případě remizy je možnost vypsání extra kola. Oficiální vážení otevřené i pro veřejnost proběhne v pátek 25. 9. 2015 v prostorách Sparta Arény od 18:00 hod.

Mistrovský pás_ČSFu MČR K1

Letošek přináší nespočet změn. Jednou z nich je i délka turnaje. Z původního jednodenního klání, budou tentokrát sportovní dny dva. V obou dnech proběhnou zápasy v klasické vyřazovací pyramidě a sobotní večer bude patřit již tradiční závěrečné tečce za celým turnajem, galavečerem s titulovými zápasy.

 

Změnu přináší i registrační systém pro závodníky. Oproti předchozím ročníkům nebudou probíhat povinné online předregistrace. Zásadní inovaci přinesl také design mistrovského pásu, který se nese již v duchu Evropského poháru. Pro vítěze jednotlivých kategorií jsou připraveny finanční prémie ve výši 200 €, pro vicemistry pak 100 €.

 

„Tento turnaj doopravdy vyhrají jen ti nejlepší. Je těžké obstát v konkurenci, kde se přihlašují amatérští i profesionální zápasníci. Je to výzva pro novou mladou krev a i pro ostřílené zápasníky. Výborný start do druhé poloviny sezóny. Tak jako tak bude to tvrdé a vy můžete být u toho! Budu se na Vás těšit,“ dodává ředitelka turnaje Alena Holá.

 

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro za 499,-Kč na sezení na tribunu, nebo též v centru bojových sportů pro7sport, Na Maninách 32a, Praha 7. I letos bude možnost si na vybrané zápasy, finálové zápasy a superfight vsadit prostřednictvím sázkové kanceláře SazkaBet.

 

vizuál square

 

Program pro veřejnost:

 

pátek 25. 9. 2015

12:00 – 20:00    eliminační zápasy, finálové zápasy junioři a žáci

18:00               oficiální vážení superfightu Hutník vs. Soukup

 

sobota 26. 9. 2015

09:00 – 16:00    eliminační zápasy, finálové zápasy junioři a žáci

16:00 – 18:00                uzavření haly pro veřejnost

18:00                otevření haly

19:00                 Galavečer (finálové zápasy, superfight Hutník vs. Soukup)

 

 

Vstupenky:

www.1url.cz/dPXu

 

 

Vypsané sázkové kurzy:

www.sazkabet.cz/cz/kurzove-sazky/home/nabidka/?action=offer&sport=55&region=63

 

 

Informace pro závodníky a týmy:

Registrace, vážení a lékařské prohlídky budou probíhat od čtvrtka do pátečního rána. Zápasit se bude na 3 ringách a startovné bude zdarma. Každý účastník se musí prokázat sportovním pasem a platnou lékařskou prohlídkou. Veškeré propozice v odkazu ZDE:

/ www.csfu.cz/2015-Mezinarodni_MCR_K-1 /

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *