Pozvánky
0

Souboj o titul mezi Peňázem a Brunclíkem

Galavečer RINGFIGHT se již potřetí podívá do Brna a přinese nám parádní startovku plnou zápasů v nejtvrdším bojovém sportu na zemi, v Muay Thai. Turnaj se uskuteční již 6.listopadu od 19:00hod. v brněnském Bobycentru a přinese nám několik titulových zápasů, na ten nejdůležitější se teď podíváme trochu blíže. Ve váze do 82,5 kg se zde […]

Galavečer RINGFIGHT se již potřetí podívá do Brna a přinese nám parádní startovku plnou zápasů v nejtvrdším bojovém sportu na zemi, v Muay Thai. Turnaj se uskuteční již 6.listopadu od 19:00hod. v brněnském Bobycentru a přinese nám několik titulových zápasů, na ten nejdůležitější se teď podíváme trochu blíže.

fighcard-rf3-penaz-brunclik1-680x274

Ve váze do 82,5 kg se zde vybojuje souboj o český titul asociace C.M.T.A. mezi domácím Matějem Peňázem (Jetsaam Gym Brno) a Danielem Brunclíkem (X Gym Praha). Oba borci se velmi dobře znají, již spolu jeden zápas svedli a z něho odešel vítězně právě Daniel Brunclík. Tento zápas se uskutečnil před rokem v pražské Lucerně. I když oba borce dělí od vzájemného souboje pouze rok, ušli od té doby slušnou cestu. Matěj od té doby kosí jednoho soupeře za druhým, v létě se stal opět juniorským mistrem Evropy WAKO a před pár týdny porazil před limitem zkušeného Pavla Hennricha z Olomouce, nebo před pár dny na Simply The Best 6 Davida Šubjaka.

Daniel Brunclík také nelenil, ač brán jako outsider, zazářil na kvalifikaci ruského turnaje TATNEFT, kde porazil Daniela Vítovce a pak ve finále jen těsně prohrál po extra kole s další českou hvězdou ringu Matoušem Kohoutem. Poté ho čekal ještě těžký zápas s polským WAKO šampiónem Arkadiuszem Kazsubou, kterého dokázal porazit na body.

Oba borce čeká nesmírně těžký zápas. Pětikolová bitva, kde budou rozhodovat drobnosti. Zajímavostí je jistě i to, že oba borci mají obrácený guard. Oba bojují agresivně, tvrdě. Brunclík tradičně nesmírně silný svými kopy, Peňáz spoléhá na kvalitní, tvrdé ruce a svou rychlost. Oba jsou vysocí a mají dost zkušeností na to urvat výsledek na svou stranu. Nechceme tipovat, kdo vyhraje, ale už teď jsme si jistý, že vyhrají především diváci. Buďte u toho!

RINGFIGHT 3 – Czech EML Final, 6.11.2015 od 19:00 hod, Brno-Bobycentrum. Vstupenky v síti Ticketstream nebo na recepci Jetsaam Gym Brno.

Lukáš Masta Jirkovský

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *