Reportáže
0

Bitva, na kterou se nezapomíná

Na galavečeru X Fight Nights se v zápase o titul WKN střetl Jan Malach a Pepa Král. Předzápasové pošťuchování se přelilo do souboje, kde ani jeden z borců nechtěl prohrát a předvedli zápas, který se fanouškům vryje do paměti. Stejně jako před zápasem byly  fanoušci rozděleny na dva tábory, po vynesení verdiktu rozhodčích to tak […]

Na galavečeru X Fight Nights se v zápase o titul WKN střetl Jan Malach a Pepa Král. Předzápasové pošťuchování se přelilo do souboje, kde ani jeden z borců nechtěl prohrát a předvedli zápas, který se fanouškům vryje do paměti.

XFN-308

Stejně jako před zápasem byly  fanoušci rozděleny na dva tábory, po vynesení verdiktu rozhodčích to tak i zůstalo. Vítěznou ruku nahoru zvedli Pepovi, avšak Honzovi fanoušci s tím nesouhlasili. Každopádně si všichni tento zápas užili, protože tohle byla opravdová bitva.

XFN-321

Jak oba borci hodnotí tento zápas?

Pepa: “Já jsem se v zápase paradoxně nějak cítil lépe v postoji, než na zemi.. Povedlo se mi pár takedownu, ale nedařilo se mi to ukončit.. Někde v hlavě jsem si říkal, že mě prostě nesundá… Bylo to obrovsky fyzicky vyčerpávající, už jsme oba mleli z posledního, bylo to super! Na konci třetího kola už mi fakt fýza docházela a už ani nevím, jak jsem se ocitl  na zádech a Honzu měl v half guardu. Věděl jsem,  že ho musím ze sebe dostat a stoupnout si. A povedlo se.

XFN-317

Honza: Průběh zápasu bych popsal jako střetnutí stylů, drama a absolutní nechání všeho, co v nás bylo v octagonu.

XFN-322

Co podle nich rozhodlo o výsledku?

Pepa: Honza určitě něco nabodoval rukama, nebyly to ale KO údery. Já jsem si v každým kole připsal takedown, kopal jsem, něco jsem odboxoval… Myslím, že ty hody asi rozhodly. Já si ten zápas úplně nepamatuju 🙂 hlavně druhý kolo.

XFN-327

Honza: O výsledku rozhodli rozhodčí. Nemyslím si, že jsem prohrál, ale zároveň si Pepa za svůj výkon nezasloužil prohrát.

XFN-325

Stihli si se soupeřem v šatně po zápase něco říct?

Pepa: V šatně jsem se šel podívat, jak je na tom Honza s rukou a ještě jsme si popřáli a poděkovali za zápas. Já myslím, že se to všem muselo líbit!

XFN-340

Honza: Řekl jsem mu, že je hroznej frajer a držák a že jsem si o jeho hlavu rozm*dal ruku 🙂

XFN-335

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!