Reportáže
0

Pretoriani jdou do boje

Již tento pátek se uskuteční první galavečer pardubických Pretorianů. Na první pohled je fightcard poskládaná tak, aby si na své přišli všichni fanoušci bojových sportů. Většinu zápasů obstarají domácí borci napříč bojovými styly a my si představíme několik dvojic. Jedním z nich je Daniel Kubelka (SK Pretorian), který jako dorostenec nešel přehlédnout svým stylem na […]

Již tento pátek se uskuteční první galavečer pardubických Pretorianů. Na první pohled je fightcard poskládaná tak, aby si na své přišli všichni fanoušci bojových sportů. Většinu zápasů obstarají domácí borci napříč bojovými styly a my si představíme několik dvojic.

14199293_1198318073521976_4792555156916297848_n

Jedním z nich je Daniel Kubelka (SK Pretorian), který jako dorostenec nešel přehlédnout svým stylem na závodech ve fightingu a vše směřovalo k tomu, že MMA bude sport pro něj. Jeho protivník Michal Jančuška (Vale tudo Znjmo) má už na kontě tři profesionální zápasy a jeho velký úspěch je výhra nad zkušeným Vaškem Šťastným.

Elegantní souboj v BJJ obstarají dívky a to Gabriela Horáková (SK Pretorian) a Veronika Rodová (Jungle BJJ a Primmat Gym) V Pardubicích má BJJ pod vedením Jakuba Stejskala vynikající kvalitu a Gejbi je častá “účastnice zájezdu”, kdy Pretoriani  často vyjíždějí na soutěže. Její soupeřka Veronika trénující zem v předním klubu na tento styl Jungle BJJ a také je to Mistryně republiky v MMA z letošního roku, kde ve finále porazila zkušenější Lenku Čechlovskou.

Do boxerského duelu se postaví Ondřej Budera (SK Pretorian), který ať prošel mnoha styly, tak v boxu se našel nejvíc a jeho protivník bude Vojtěch Samek (Dragon Gym Hradec Králové).

V souboji muaythai se Jakub Klauda (Highlanders Trutnov) střetne s Cyrilem Pohlem (Biceps Gym Praha). Po pauze se Jakub vrací na plné pecky a v nedávném souboji se slovenským Benkem to chvílemi vypadalo, jako by byl Benkovi ring malý. Cyril je tvrdý bojovník, ale jestli bude chtít uspět, bude si muset dát obzvlášť velký pozor na Jakubovi lokty.

Jedním z vrcholů večera bude souboj podle pravidel BJJ, který obstará domácí ikona tohoto stylu, závodník a zároveň i trenér Jakub Stejskal proti Janu Stachovi (Fightclub Brno). Jakub tento sport miluje, což je vidět i cítit z jeho boje a všichni fanoušci MMA mohou doufat, že dosud neporaženého Háďu s bilancí 6-0 ještě někdy uvidí v oktagonu.

V hlavním zápase večera nastoupí další trenér Pretorianu tentokrát postojové divize Adam Audy, který se připravuje a závodí za Hanuman Gym praha. V mezistátním zápase ho podle pravidel muaythai bude čekat maďarský Milan Kisfalvy. Adam je vynikající jak v muaythai tak v K1 a jeho zápasový styl je velmi atraktivní. Doufejme, že ho do budoucna uvidíme ve fightech častěji.

Přijďte podpořit první galavečer Pretorianu a udělejte skvělou atmosféru.

14222278_1808232169407825_5018328472381890952_n

Cena lístku: 280,-
V.I.P. stolky po domluvě s paní Ditou Smetánkovou zde na facebooku, nebo na telefonu 777 570 981.

Lístky budou k dostání u členů klubu, nebo na následujících prodejních spotech od 8. srpna:
– restaurace Caffeteria
– restaurace Plzeňka

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!