Reportáže
0

Souboj Titánu dopadl nejlépe, jak mohl

Letošní jarní galavečer Souboj Titánů byl ve znamení Muay thai a to hlavně díky tomu, že se prezidentovi CMTA Petru Ottichovi podařilo dostat do České republiky, konkrétně do Plzně, finálovou pyramidu Evropské Muay thai ligy. V ní startovali vítězové eliminačních kol jednotlivých zemí a my v ní měli také dva zástupce. Z obráceného konce nastoupili […]

Letošní jarní galavečer Souboj Titánů byl ve znamení Muay thai a to hlavně díky tomu, že se prezidentovi CMTA Petru Ottichovi podařilo dostat do České republiky, konkrétně do Plzně, finálovou pyramidu Evropské Muay thai ligy.

1-61

V ní startovali vítězové eliminačních kol jednotlivých zemí a my v ní měli také dva zástupce. Z obráceného konce nastoupili za Českou republiku Matěj Kozubovský a Karel Nečesánek.

1-119

V těžké konkurenci se do finále probil Matěj, který v něm narazil na Karlova přemožitele z prvního kola Itala Vavalu. Matěj však nezaváhal ani ve finále a houževnatého Vavalu porazil na body, když ho rozhodčí musel dvakrát počítat.

1-326

 

Pyramida ukázala skvělou Muay thai show, kde všichni účastníci měli obrovskou výdrž a touhu získat tento cenný pás. Matěj dominoval ve všech zápasech jak jinak než skvělým boxem a i když to bylo Muay thai, dalo by se na prstech jedné ruky spočítat, kolik dal za tři zápasy loktů. Zvítězil však zaslouženě a připsal si obrovský úspěch ve své kariéře a získal respekt pro české barvy.

1-332

V dalších zápasech na hlavní kartě přejel Vít Vokoun maďarského Galyase v prvním kole KO a předvedl, že svůj útok na český profesionální titul MT myslí vážně.

1-179

 

Na Souboji Titánů také bojoval mistr Evropy Jakub Klauda, který si obzvláště ve třetím kole po skvělém výkonu poradil s nebezpečným Jakobem Stybenem z Německa.

1-237

Zastoupení měla dvěma zápasy i pravidla K1.Tím prvním byl souboj miláčka domácího publika Jirky Štádlera a Kryštofa Mareše. Zápas, který se odvíjel ve vysokém tempu pro sebe rozhodl na body Kryštof, ale spolu s Jirkou, který boxoval se zlomenymi žebry udělali divácky velmi atraktivní zápas.

1-253

V hlavním zápase večera nastoupil chorvatský šampion Stepjan Bekavac a náš Cyril Pohl. Cyra šel do duelu s tím, že nemá co ztratit a naopak získat, což se také potvrdilo, když po prvním kole kdy Stepjana díky jeho skvělému pohybu prakticky neohrozil, ho ve druhém poslal předním hákem k zemi, ze které Chorvat vstával s velkými obtížemi. To, jestli to byl promyšlený úder nebo spíše šťastný je fuk, protože Cyril výhrou nad Bekavacem získal velký respekt. Popravdě fighterů, kteří ho dokázali takhle seknout mnoho není.

1-288

 

Galavečer Souboj Titánů, na kterém si český fanoušci přišli na své, skončil výbornými úspěchy pro české bojovníky a tak to máme rádi.

Kompletní fotogalerii najdete na facebooku czechfighters zde.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!