Pozvánky
0

Simply the Best pomůže postiženému Maximkovi. Pomůžete také?

Maximek je 6-ti letý statečný chlapeček, který se narodil s mnoha vážnými vývojovými vadami. K jeho hlavním diagnózám patří Hirschprungova choroba, celodenní potřeba kyslíku, epilepsie a mnoho dalších potíží. Po celou dobu nebylo jasné, jaká genetická porucha to všechno způsobila. Až nyní se podařilo celkovou diagnózu objasnit. Název onemocnění je Mabry syndrom, který byl diagnostikován […]

Maximek je 6-ti letý statečný chlapeček, který se narodil s mnoha vážnými vývojovými vadami. K jeho hlavním diagnózám patří Hirschprungova choroba, celodenní potřeba kyslíku, epilepsie a mnoho dalších potíží. Po celou dobu nebylo jasné, jaká genetická porucha to všechno způsobila. Až nyní se podařilo celkovou diagnózu objasnit. Název onemocnění je Mabry syndrom, který byl diagnostikován prozatím jen asi u 10-ti dětí na světě.

maximek02

Nejen Maxim, ale celá jeho rodina bojuje, aby jeho život byl co možná nejlepší a k tomu potřebuje zdravotnické pomůcky, které jsou velmi nákladné. Aktuálně je to speciální matrace, odsávačka, inhalátor nebo rehabilitační pobyt.

Na galavečeru Simply the Best, který se koná již tuto sobotu v pražském Top hotelu, bude probíhat sbírka pro Maximka a já věřím, že jako fanoušci bojových sportů podpoříte tohoto velkého bojovníka. Vybraná částka bude v průběhu večera předána Maximkovým rodičům.

Video z natáčení Maximka s našemi fightery naleznete zde: MAX

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!