Pozvánky
0

Pešta, Ondruš, Muradov a Kohout v kleci na XFN3

MMA přichází znovu do Prahy! Nejvzrušující sportovní událost bojových sportů tohoto roku v České republice představí ty nejlepší české bojovníky včetně bojovníka vůbec nejslavnějšího. Viktor Pešta, ex-veterán slavné americké ligy snů UFC, se po dlouhých 4 letech vrací domů, aby se představil českým divákům. Po velmi úspěšném prvním roce 2016 se organizace XFN znovu představuje […]

MMA přichází znovu do Prahy! Nejvzrušující sportovní událost bojových sportů tohoto roku v České republice představí ty nejlepší české bojovníky včetně bojovníka vůbec nejslavnějšího. Viktor Pešta, ex-veterán slavné americké ligy snů UFC, se po dlouhých 4 letech vrací domů, aby se představil českým divákům.

18268327_1855547481362040_1289173811848098292_n

Po velmi úspěšném prvním roce 2016 se organizace XFN znovu představuje se všemi českými šampióny, kteří nastoupí proti bojovníkům z celého světa. Mimo hlavní hvězdy večera Viktora Pešty se představí řada dalších českých šampiónů, ale i mnoho talentů současné scény. Velmi zajímavý bude odvetný titulový zápas mezi česko-uzbeckým šampiónem Makhmudem Muradovem a David Ramirezem z Brazílie. Po více než roce se na XFN 3 vrací do oktagonu také Petr “Píno” Ondruš, legenda české scény bojových sportů. Debutem večera bude jistě zápas Matouše Kohoutem, českou jedničku střední váhy v Muay Thai a K-1.

XFN 3 poskytne skutečnou horskou dráhu emocí během večera plného vizuální fantazie a dechberoucích zápasů, při kterých budete zajisté jásat a fandit. Tato událost je pro každého a nelze ji zmeškat.

Vstupenky jsou již dnes k dostání na: https://www.ticketportal.cz/performance.aspx? idp=-1759904

O MMA

MMA (Mixed Martial Arts neboli kombinovaná bojová umění) je nejrychleji rostoucím sportem na světě. Spojuje v sobě všechna bojová umění, jakými jsou box, kickbox, zápas, judo, jiu-jitsu a mnoho dalších bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění. Je několik způsobů, jak dosáhnout vítězství — knockout (K.O.), vzdáním soupeře (submission), zastavení rozhodčím – technické K.O. (T.K.O.) a bojuje se ve více než třech pětiminutových kolech.

O XFN

XFN je nová, profesionální a samofinancovaná liga MMA. XFN je arénou, kde se setkávájí ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se znovu stává inspirací pro každého z nás.

Další informace o XFN najdete na webových stránkách www.xfn.cz nebo na našich sociálních sítích

FB: https://www.facebook.com/XFightNights/?fref=ts

Instagram: https://www.instagram.com/xfightnights/

Twitter: https://twitter.com/xfn_mma

 

TZ XFN3

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!