Rozhovory
0

Známe soupeře pro Ondřeje Hutníka!

Tentokrát o důvod navíc jít opět na Yangames je premiérova účast historicky jednoho z nejlepších českých kicboxeru Ondry Spejbla Hutníka. Jak je ve Žlutých lázních zvykem, vždy se k naším borcům doplňují i stejně kvalitní soupeři. Ne jinak to bude i v tomto případě, kdy pro Spejbla bude bude nachystaný litevský Sergej Maslobojev. Sergej má […]

Tentokrát o důvod navíc jít opět na Yangames je premiérova účast historicky jednoho z nejlepších českých kicboxeru Ondry Spejbla Hutníka. Jak je ve Žlutých lázních zvykem, vždy se k naším borcům doplňují i stejně kvalitní soupeři. Ne jinak to bude i v tomto případě, kdy pro Spejbla bude bude nachystaný litevský Sergej Maslobojev. Sergej má na kontě několik titulů, například získal i světový titul WAKO a z Čech ho známe obzvlášť ze soubojů s Petrem Karešem, kde bohužel vždy vyhrál Maslobojev. Přijďte Spejblovi zafandit, ať sníží skóre a užít si s ním Yangames open air.

Jak se Ondra těší na svůj 101 zápas? “Tak na zápas se těším jako vždy. Jsem si vědom kvality mého soupeře, tak vím, že zápas bude těžkej, ale dám do toho všechno a uvidí se. Nevím, jestli vyhraju, ale rozhodně to tentokrát doboxuju do konce, ať se děje co se děje. Lehký zápasy nechávám těm, kdo si v tom libujou. Já beru celej život jen top soupeře, tak to fakt nehodlám v závěru měnit. Lidi přijdte mě prosím podpořit jakož i Palce a Škvora. Díky.”

YFN5_FB FC_Hutník vs Maslobojev

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!