Rozhovory
0

Gladork aréna ve Znojmě již zítra

Zítra se již po deváté otevřnou brány znojemské Gladork arény, kde jako tradičně kromě domácích zápasníků uvidíme například Václava Šťastného s Jakubem Dohnalem, Tomáše Pelešku s Vaškem Mikuláškem a v hlavním zápase Vladimíra Lengála se Stefanem Meszárosem. O galavečeru jsme si povídali s organizátorem Radkem Křížem. Pořádáte již deváté pokračování Gladork arény. Jak bylo těžké […]

Zítra se již po deváté otevřnou brány znojemské Gladork arény, kde jako tradičně kromě domácích zápasníků uvidíme například Václava Šťastného s Jakubem Dohnalem, Tomáše Pelešku s Vaškem Mikuláškem a v hlavním zápase Vladimíra Lengála se Stefanem Meszárosem. O galavečeru jsme si povídali s organizátorem Radkem Křížem.

19244177_10209184461597570_1741782079_n
Pořádáte již deváté pokračování Gladork arény. Jak bylo těžké sestavit fightcard?
Tentokrát startovka šla dobře, spíše menší účast domácích borců na MMA to komplikovala. Ale nakonec jsou domácí hlavně v zápasech K1 a dva Profi MMA, budou opravdu kvalitní a zajímavé.
Měnila se startovka v průběhu hodně?
Kupodivu ani ne, změnil se soupeř jen Stachovi na grappling a bohužel vypadl a už se nesehnal soupeř pro domácího Lepiše, což mě mrzí.
Fightcard tvoří z velké části zápasníci z domácího klubu. Jak zvládnete je odkoučovat a ještě se starat o průběh gala?
Už je to tak zaběhlé, že to většinou problém není a zvládá se vše.
Na jaký zápas se těšíš nejvíc?
Kvalitou bude většina zápasů dobrých, osobně na všechny tři poslední Šťastný VS Dohnal, Peleška VS Mikulášek a domácího Lengála s Meszarosem v K1.
Vážení je rozdělené do dvou dnů. Proč tomu tak je?
Ve čtvrtek se váží borci, co jdou profi zápasy a amatéři, kteří se na dni předem domluvili.
Gladork arénu děláš spolu se svým bratrem. Uvidíme vás tam někdy v roli fighterů?
Máme to tak, že já tvořím jen fightcard a vše ostatní je v režii Rudy. Já doma už několikrát zápasil a nebráním se tomu, třeba snad i na podzim. Bratr doma nikdy zápasit nechtěl, hlavně skrz starosti, které s přípravami má.

Rád bych poděkoval všem sponzorům, bez kterých by to nešlo zorganizovat a to jmenovitě:

CASINO ADMIRAL, RAIL WAY CONSTRUCTION, MĚSTO ZNOJMO, AUTOTRH ČERNÝ, STAVBY MAŠA, FACHKAS FROBO – ZEDNICKÉ PRÁCE, POJIŠTĚNÍ SPORTOVCŮ, SOLARIUM NOBLES, AUTODOPRAVA BOHDÁLEK, MARF REKLAMNÍ AGENTURA, N-HOTEL PŘÍMĚTICE, VAPAS AP FLOOR – RENOVACE A OPRAVY PODLAH, RESTAURACE A PIZZERIE PRAHA, PAŘNÍK VRANOV, ROBERT KOLSKI, VINNÉ SKLEPY LECHOVICE, HC ORLI ZNOJMO.
 19212833_10209184371315313_2091732985_o
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!