Pozvánky
0

V sobotu budeme znát nové mistry České republiky CSMMA

Na pražské náplavce se 17. června od 18 hodin bude konat open air galavečer GCF 39, na kterém si přijdou na své fanoušci a milovníci MMA. Stěžejní část budou tvořit finálové zápasy mistrovství české republiky CSMMA, kde se představí zápasníci, kteří si to přes den vybojují na Podvinnem mlýně. Večer bude doplněný o dva superfighty, […]

Na pražské náplavce se 17. června od 18 hodin bude konat open air galavečer GCF 39, na kterém si přijdou na své fanoušci a milovníci MMA. Stěžejní část budou tvořit finálové zápasy mistrovství české republiky CSMMA, kde se představí zápasníci, kteří si to přes den vybojují na Podvinnem mlýně.
1-10
Večer bude doplněný o dva superfighty, kde v prvním uvidíme Miroslava Brože. Mirda ve své profesionální kariéře dosud neprohrál a určitě bude chtít v tomto trendu pokračovat. Ve svém posledním zapase udolal Bohumila Lungrika a dá se říct, že tímto zápasem “odmaturoval”. Na GCF 39 bude jeho soupeř Edogaras Banikonis a my Mirdovi přejeme, aby i jeho další start v kleci byl vítězný.
1-23
V hlavním zápase večera se po delší době a sérii zranění vrací do oktagonu Matúš Juráček, kterého jsme mohli naposledy vidět při prohře – neprohře s italským Pedersolim a to bylo už před rokem. Matúš se cítí ve formě, což potvrdil v nedávném facebookovém poklábosení s Patrikem Kinclem, jak to vlastně u nás ve velteru je. Určitě by však bylo dobré, než Matúš vstoupí Patrikovi do cesty, zeptat se předtím na “názor ” Davida Kozmy. Jeho soupeř Miroslav Vacek také nezapasil delší dobu a vlastně jeho poslední zápas byla prohra, když narychlo vzal fight s Marcinem Bandelem. Ano, s tím Marcinem, který v prvním kole upáčil Tomase Kuželu a který také ví, jak to chutná v UFC. Tato prohra však Mirovi přeťala sérii čtyř výher nad soupeři, jakými jsou například Bártl, Lejsek či Malach.
Přijďte kluky povzbudit na pražskou náplavku, vstup je zdarma!

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!