Rozhovory
0

Jak se připravují naši fighteři na XFN3

V hlavní části večera XFN3 bude o zábavu jistě postaráno. Dnes si představíme hlavní kartu, v níž uvidíme naše top fightery. Na zápasy si můžete vsadit přes náš web ZDE. První nově kompletně zaregistrovaný hráč získá hráčský bonus 5000 Kč! Pro oba tyto bojovníka to bude premiéra v profesionálním zápase. Zatímco pro Matouše to bude […]

V hlavní části večera XFN3 bude o zábavu jistě postaráno. Dnes si představíme hlavní kartu, v níž uvidíme naše top fightery.

Na zápasy si můžete vsadit přes náš web ZDE. První nově kompletně zaregistrovaný hráč získá hráčský bonus 5000 Kč!

Pro oba tyto bojovníka to bude premiéra v profesionálním zápase. Zatímco pro Matouše to bude úplně první zápas v MMA, Tomáš má za sebou bohatou amatérskou minulost.

Matouš Kohout:

Příprava byla pro mě těžká a náročná. Dal jsem do toho opravdu vše, jelikož jdu do nového. Ale nic jsem nepodcenil, tak doufám, že ta tvdrá práce se mi vrátí.

Tomáš Fiala nebude jednoduchý, ale já si nikdy nedávám nic snadného… Už je zkušený v MMA, vyhrál dvakrát republiku v amatérech. Naštěstí je spíš postojář, ale hodit umí… Věřím, že se mu to nepovede.

Těším se! Nová zkušenost pro mě. MMA mi v mém fightovém životě chybí. Musím říct, že to trénování mě opravdu baví – hlavně zápasení s Tomášem ‚Tobousem‘ Tobolou.

 

Tomáš Fiala:

Jsem v přípravě dá se říct od ledna. V listopadu jsem se zranil na amatérském mistrovství Evropy a do půlky ledna jsem skoro nic nedělal. Ale od té doby jsem v tréninku. Když už jsem se cítil dobře, tak jsme zkusili amatérskou ligu,vše bylo v pohodě a pak přišla nabídka galavečer Rivals v Plzni. Na to jsem se připravoval od začátku dubna. Během přípravy přišla ještě nabídka na XFN, tak jsem byl rád, že tu dlouhou přípravu zakončím dvouma zápasama. Nakonec se ale zápas v Plzni nekonal, protože soupeř po vážení zkolaboval. To se stává, nedá se nic delat, alespoň budu na XFN pořádně připravenej. Jinak na přípravu si nemůžu stěžovat. Nemám žádné zranění, cítím se dobře. V MMA Monster mám na sparring dva nejlepší u nás: Macha a Monstra:) co víc chtít. Tím jim rovnou za vše děkuji. Ještě jsem byl dvakrát na týden v Polsku v MMA Ankos Poznaň. Tam mi to hodně pomáhá. Hodně kluků na sparring a všichni silný, takže tam si při treninku ani chvilku neodpočinu:)

No co mužů říct. Matouš je zkusenej postojar má X profi zapasu v thaiboxu a k1. A ještě většinu vyhranejch.Takže je urcite na co si dávat pozor. Ale mma je jinej sport ,tak uvidime v neděli jak se tomu dokázal přizpůsobit.

Na galavečer se opravdu tesim. Příprava byla dlouhá,do toho ten zrušeny zapas tak o to vic se tesim. Myslím ze bude plna hala ,skvělá atmosféra i zapasy. Jsem rad ze budu zapasit na takovém galavečeru jako je XFN.

 

V tomto duelu půjde o odvetu, když v prvním střetnutí těchto borců zvítězil Jarda Jubox Pokorný. Číňan se svými zkušenostmi však určitě bude chtít bilanci vyrovnat ve svůj prospěch.

Jaroslav Pokorný:

V tvrdé přípravě jsem od února, protože jsem se připravoval na dva předchozí zápasy a musím zaklepat, že až na den, kdy jsem zapíjel narození dcery, tak jsem vše splnil do puntíku.

Že to je v pohodě týpek a mám ho fakt rád, ale na druhou stranu si myslím, že trpí sadomasochistickými sklony, protože chodit tak často do oktagonu není normální.

Díky tomu, že s All sport academy společně s tebou zkusíme udělat potřebnou věc a budou tam startovat velké jména z mma scény, tak se na galavečer těším moc.

 

Jaroslav Poborský:

Příprava proběhla dobře, cítím se opravdu skvěle.

Můj soupeř zápasí v jedné z nejlepších ruských organizací ACB. V Čechách je to pro mě nejlepší bojovník lehké váhy.

Na turnaj se těším hodně, řekl bych, že se tohle datum zapíše do dějin českého MMA.

 

Oba soupeři si věří v postoji a rádi ukončují zápasy před limitem. Dočkáme se toho i tentokrát?

Petr Ondruš:

Příprava probíhá podle plánu a a musím říct, že všechno jede na výbornou (na což už nejsem zvyklý) 😉 Kondiční příprava s Romanem Gomolou, který nás připravuje a já se nikdy necítil lépe fyzicky. Celkově se připravuji v domácím TKBC, kde máme to štěstí, že nás zápasnické triky učí čerstvý MČR v zápase Tomas Tobola. Pak je vše jednodušší a na trochu techniky se ještě jezdím koukat za Patrikem Kinclem a Richardem Anrdšem.

Co říkam na svého soupeře? No je to tvrďák, agresivní postojář. Pravděpodobně to bude pěkná mela a snad i pěkná podívaná 😉

Na galavečer XFN3 se těším moc,  bude se na co koukat 😉 Jak po fighterske stránce, tak i nějaká zábava by měla proběhnout, tak snad to uvidím ze zákulisí.

Přijďte nás podpořit, startovka je nabitá hvězdama.

 

Tomáš Penz: 

Zatím od Tomáše nemáme odpovědi, jakmile budou, doplníme.

 

Makhmudovi se na poslední chvíli změnil soupeř, když Ramirez pro zranění odstoupil a tak na odvetu si budeme muset ještě chvíli počkat. Nynější soupeř je chorvatský Zoran Dod.

Makhmud Muradov:

Příprava po zápase 29. 4., kde jsem zápasil na Simple the Best byla super a po zápase jsem ani jeden den neodpočinul šel se připravovat na odvetu s David Ramiresem, protože s organizátorama jsem byl domluven, že půjdeme odvetu. Těšil jsem se moc na ten zápas, bohužel se Ramires zranil, to se v MMA stává a já mu přeju, ať se dá co nejrychleji do kupy. A moc děkuji organizátorům XFN za to, že dělají skvělou akci a pomáhají mi a je s nimi super domluva a spolupráce, za to děkuji Petru Karešovi. Příprava byla super, v MMA Monster a pak jsem jel s Tomášem Fialou do Polska do Poznaně do MMA Ankosu, tam jsem byl dvakrát za sebou. Super trenéři, super kluci na sparringy a jsem rád, že můžu takto jezdit a za to moc děkuji svým sponzorům za podporu

Ankos Poznaň: SK MMA MONSTER, „Goldfingers“ Tomáš Ptáček, www.pitbull-shop.cz Karel Feferonka Scheinpflug Petr Kerum, „Goldfingers“ Tomáš Ptáček, „Visage de Paris“ Slávek Kolář, „LuxusCars“ Tomas Červenka, „Fit-Pro-Czech“, „Erika Fasion “ Erika Elisova, Vahe Galustyan, Dmitry Borisov, „Bestcars“ Petr Valeš. Děkuji, že se můžu připravovat na 100% a věnovat tomu, co mám rád a co miluji. A chci moc poděkovat fanouškům za podporu a za to, že mi věří a jsou pořád se mnou.

Soupeř je moc dobrý, tvrdý a nevíš, co od něho čekat a hlavně hodně vydrží, tak ukážeme pořádný zápas a naskočený kolena. Těším se moc na ten zápas, jsem moc dobře připraven, protože na každý zápas se připravují na 150%

Věřím tomu, že XFN bude v Čechách nejlepší organizace v MMA a jsem moc rád, že se toho mužů účastnit.

 

Viktorův soupeř Ivo Cuk nezklamal a zrušil i třetí dohodnutý zápas s našimi bojovníky. V tomto případě však všechno zlé je pro něco dobré a tak se Viktor může těšit an soupeře evropské top kvality Michala Kitu.

Viktor Pešta:

Příprava proběhla zase na Floridě, v Combat Clubu, což je team, který vznikl po rozpadu Blackzilians. Je to víceméně stejné jako vždycky, hlavní rozdíl pro mě je v posledním týdnu. Byl jsem zvyklý ho trávit na hotelu, jen s trenéry a mít v hlavě jen zápas. Teď když jsem doma, tak je pro mě těžší se naladit na zápasovou vlnu. Ale bude to v pohodě, jen trochu nezvyk.

Soupeř se několikrát měnil, což je vždycky otrava. Nakonec je to Michal Kita, což je trvďák z Polska. Jednou jsem s ním trénoval, ale už to je přes tři roky a byla to jen chvilka. Každopádně je to hodně nebezpečný soupeř, rozhodně nebezpečnější než původní Ivo Cuk.

Doma jsem už dlouho nezápasil, tak jsem zvědavej, jaký to bude. Vlastně vůbec nevím, co od diváků čekat.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!