Rozhovory
0

Lucie Sedláčková v odvetě s Karinou Kopinskou

Lucie Sedláčková bude mít tuto sobotu šanci na velký posun ve své kariéře, když se v Německu utká se zkušenou Karinou Kopinskou. Jejich první souboj skončil nerozhodně a tak nyní věříme, že se Lucii podaří zvítězit. V sobotu tě čeká odveta s polskou soupeřku Karinou Kopinskou, kdy váš první souboj skončil nerozhodně. Jak na tento […]

Lucie Sedláčková bude mít tuto sobotu šanci na velký posun ve své kariéře, když se v Německu utká se zkušenou Karinou Kopinskou. Jejich první souboj skončil nerozhodně a tak nyní věříme, že se Lucii podaří zvítězit.

V sobotu tě čeká odveta s polskou soupeřku Karinou Kopinskou, kdy váš první souboj skončil nerozhodně. Jak na tento duel vzpomínáš ty?

Vzpomínám na něj už především pozitivně, za remízu jsem konec konců i postupem času ráda, protože mě posunula dál a je to obrovská psychická zkušenost.

Čím je pro tebe soupeřka nebezpečná?

Je zkušená, je v ringu častěji než já a zápasí i se světovými špičkami.

Jak dlouho o zápasu víš a jsi příznivcem odvet?

V přípravě jsem dva a půl měsíce a o zápasu vím cca tři týdny. Jestli je to odveta, či ne, jde nějak mimo mě. Přistupuji k tomu úplně stejně, jako ke každému zápasu.

Jak často v přípravě trénuješ a jaká je skladba tvých tréninků?

Příprava se skládá ze tři bloku a každý blok má jasný počet určených kondiční věci boxerské specializace. A samozřejmě do toho patří i regenerace.

Na kolik kol je zápas vypsán a jak se cítíš před zápasem fyzicky?

Zápas je vypsán na 8 kol a fyzicky se cítím skvěle.

Čeká tě nějaký další zápas?

Určitě ano, ale teď se soustředím na tento.

Na závěr bych chtěla poděkovat hlavně svýmu příteli, který celou přípravu absolvoval se mnou. Také chci poděkovat sponzorům  FIT-PRO CZECH.s.r.o., Pitbull West Coast, GoldFingers.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!