Rozhovory
0

Událost letošního léta v top obsazení

Další pokračování letního mejdanu s názvem Yangames Fight Night uvidí diváci jak je zvykem poslední červencový čtvrtek ve Žlutých lázních. Původní záměr vyplnit prázdninovou pauzu se už čtvrtým rokem daří do puntíku a ani letos tomu nebude jinak. Základní kámen večera, tedy osmičlenná pyramida těžkých vah bude mít pouze jednoho českého zástupce a tím je […]

Další pokračování letního mejdanu s názvem Yangames Fight Night uvidí diváci jak je zvykem poslední červencový čtvrtek ve Žlutých lázních. Původní záměr vyplnit prázdninovou pauzu se už čtvrtým rokem daří do puntíku a ani letos tomu nebude jinak.

Základní kámen večera, tedy osmičlenná pyramida těžkých vah bude mít pouze jednoho českého zástupce a tím je loňský vítěz Michal Reissinger. Loni Michal hned od začátku nenechal nikoho na pochybách, že si přišel pro vítězství a paradoxně pro něj nejtěžší fight byl toho dne hned úvodní s Donegi Abenou. Dalšími účastníky pyramidy budou fighteři evropské extratřídy Luca Panto, Gordon Haupt, Victor Mihai,  Claudio Istrate, Mohamad Namivandi, Michail Tjuěrev a na poslední jméno místo zraněného Arnolda Oborotova ještě čekáme.

Lucu jsme nedávno mohli vidět v Liberci na Night of Warriors, kde v tvrdém duelu poslal k zemi Petra Vondráčka, který následně v neuvěřitelném obratu Itala porazil ve druhém kole KO. Další fighter známý českým fanouškům na Yangames bude rumunský Claudio, který také startoval v Liberci, kde knokautoval Davida Vinše.

Na Yangames může teoreticky dojít k bratrovražednému souboji, jelikož v rezervním zápase pyramidy bude startovat Daniel Škvor,  který by se v případě vítězství a zároveň zranění některého ze zahraničních účastníků, mohl v pyramidě utkat s Michalem Reissingerem.

Poprvé se na turnaji Yangames představí čerstvý „stovkař“ Ondřej Hutník, který se ze super těžké váhy přesouvá opět o váhu níž a jeho soupeřem bude litevský Sergej Maslobojev. Sergej je velmi zkušený borec a kromě zápasu v kickboxu má 16 zápasů v MMA (10-6) a prohry se jmény jako např. Jeff Monson či Bruno Carvalho, či 10 zápasů v profiboxu. Tedy typ soupeře, který Spejbl potřebuje, určitě i chce a po nedávném zaváhání má opět šanci předvést svou světovou extratřídu.

Na turnaji se opět představí Tomáš Hron, kterému pořadatelé dají možnost srovnat staré účty s Romanem Krykliou.  Psal se leden 2015, když se v čínské organizaci Kunlun proti sobě tito dva borci poprvé postavili a Tomáš prohrál nešťastně KO v úvodu prvního kola, aniž by stačil předvést, co v něm je. Od té doby ušli oba velký kus cesty ve své kariéře, Tomáš porážel zvučná jména a absolvoval fight i v Glory. Roman také nezahálel, získal pás šampiona prestižní organizace Tatneft a od zápasu s Tomášem má bilanci 20 – 2. Tomáš to bude mít strašně těžké, ale věříme, že na domácí půdě s podporou fanoušku to tentokrát vyjde.

Hlavní zápas večera obstará tradičně nestárnoucí hvězda Petr Vondráček. V souboji se švédským Tofanem Pirani bude ve hře mezinárodní titul WKN. Petr je ve výborné formě, kterou potvrdil nedávným vítězstvím nad nynějším účastníkem pyramidy Italem Pantou. Petrův soupeř Tofan je velmi zkušený zápasník 78 – 18, ale Petrovi se na Yangames daří a doufáme, že tomu bude i nadále.

Fightcard je nabitá zvučnými jmény nejen českých, ale i zahraničních fighterů a tak další večer na jedinečném open air Yangames je výborné rozptýlení z prázdninového lenošení. Těšíme se na vás ve Žlutých lázní.

Vstupenky za bezkonkurenčních 200 Kč ke stání a 399 Kč k sezení na tribunu zakoupíte zde:

http://1url.cz/@YFN5

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!