Rozhovory
0

Michal Reissinger: Na Yangames mohu jen získat

Michal Reissinger se na Yangames Fight Night opět chystá do pyramidy těžkých vah, kde bude obhajovat loňské vítězství. Přijďte Michala povzbudit v těžké konkurenci do Žlutých lázní. V květnu jsi se s českou reprezentací zúčastnil Mistrovství světa muaythai v Minsku. Jak hodnotíš úroveň turnaje a je nějaký zásadní rozdíl ve stylu boje na amatérské scéně […]

Michal Reissinger se na Yangames Fight Night opět chystá do pyramidy těžkých vah, kde bude obhajovat loňské vítězství. Přijďte Michala povzbudit v těžké konkurenci do Žlutých lázní.

V květnu jsi se s českou reprezentací zúčastnil Mistrovství světa muaythai v Minsku. Jak hodnotíš úroveň turnaje a je nějaký zásadní rozdíl ve stylu boje na amatérské scéně oproti profesionální?
Turnaj mě absolutně okouzlil. Jak diváckou účastí a zájmem o akci, tak obsazeností. V Minsku bylo spousta thaiboxových TOP star zápasníku a jsem moc rád, že jsem byl součástí celé akce. Celý turnaj byl zasazen do výročí oslav Velké vlastenecké války. Vyzdobené město, všude davy lidí. Celé to mělo parádní atmosféru. Rozdíl mezi profi a amatérským ringem samozřejmě je. Rozhodčí posuzují vše daleko přísněji a počítají neaktivitu, i když je člověk zabalený v krytu, což se v profi nestane. Tady přeci jen je ochrana zápasníků na 1.místě.
Poslední červencový čtvrtek budeš na Yangames obhajovat loňské vítězství v osmičlenné pyramidě. Cítíš v tomto směru větší nervozitu?
Nervozitu necítím. Na turnaj se těším a doufám, že se mi podaří udělat skvělé zápasy, které se budou líbit divákům.
Co říkáš na složení pyramidy a znáš některého ze soupeřů?
Celý turnaj beru jako výzvu. V pyramidě jsou borci se zkušenostmi z Glory. Budu tam jako jediný zástupce za Českou republiku, což beru jako závazek, abych tam nechal vše a udělal vše pro vítězství. Nemám co ztratit, mohu jen získat.
Jak často v přípravě trénuješ a jaká je skladba tréninků?
Trénuji klasický 2x denně doma ve Spejbl gymu. V sobotu se chystáme do Holandska na nějaký sparingy, ale v podstatě si nemám a nemohu na co stěžovat, neboť když se sejde dobrá parta v gymu, tak nás je i 10 těžkých vah. Ješte bych rád přidal nějaký silový tréninky. Jinak se cítím skvěle a pokračuji ve standardní přípravě.
Teoreticky by jsi mohl narazit na oddílového kolegu Daniela Škvora. Jak by jsi k tomuto zápasu přistupoval?
Nadšený bych z toho nebyl. Jsme kolegové a kamarádi, ale jak se řiká, v ringu jde vše stranou a museli by sme se šmelcnout.
Chtěl by jsi na Yangames pozvat své fanoušky?
Samozřejmě zvu všechny, protože v Praze na vlastní oči uvidíte v pyramidě borce světové třídy, k tomu v super fightech Spejbl, Švor, Hron, Vondráček. To nejlepší, co je u nás teď v těžký váze k vidění. K tomu krásná scenérie a prostředí Žlutých lázní. Tady není nad čím přemýšlet. Pojďte nám fandit, budeme potřebovat vaší podporu.

Vstupenky za bezkonkurenčních 200 Kč ke stání a 399 Kč k sezení na tribunu zakoupíte zde:

http://1url.cz/@YFN5

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!