Rozhovory
0

Daniel Škvor: Bomby nechutnají nikomu

Daniel Škvor se po dvou vítězných zápasech s domácí špičkou v nejtěžší váhové kategorii utká na Yangames Fight Night s nepříjemným Ukrajincem Yurim Sarazhanem. Jak už titulek napovídá, Daniel se chystá roztočit své kladiva. Přijďte ho podpořit tento čtvrtek do Žlutých lázní. PS: Předpověď slibuje krásné počasí bez deště 🙂 V posledních zápasech ses utkal s […]

Daniel Škvor se po dvou vítězných zápasech s domácí špičkou v nejtěžší váhové kategorii utká na Yangames Fight Night s nepříjemným Ukrajincem Yurim Sarazhanem. Jak už titulek napovídá, Daniel se chystá roztočit své kladiva. Přijďte ho podpořit tento čtvrtek do Žlutých lázní. PS: Předpověď slibuje krásné počasí bez deště 🙂
V posledních zápasech ses utkal s domácími těžkými vahami Davidem Vinšem a Jirkou Stariatem. Jak náročné to bylo a který duel byl pro tebe těžší?
Tak samozřejmě duel s Vinšem byl těžší a tak to i vypadalo. Náročné to ani nebylo, zvládal jsem to fyzicky dobře, ale vůbec jsem se nemohl dostat do své hry. S Jirkou to byl spíš takový přípravný zápas, kde jsem během přípravy dohojoval zranění a bral jsem to i tak sparingově.
Koho by sis přál jako dalšího soupeře z českých borců?
Tak samozřejmě zkouším Raušera, jestli k tomu někdy dojde a čeká mě Fibich, což si myslím, že bude zkouška a velmi těžký zápas. Hron je můj tréninkový partner a chce jezdit 95, takže si myslím, že kromě Fibicha mi v cestě už nikdo nestojí a jeho beru asi jako těžkou jedničku, i když to neodpovídá žebříčkové, ale myslím, že těžší zápas než s ním bych v České republice neměl.
Nyní tě čeká na Yangames rezervní zápas pyramidy. Kdo bude tvůj soupeř a máš o něm nějaké informace?
Soupeř je kvalitní Ukrajinec Yuri Sarazhan, velký a starý jako já, je to evropský IFMA a WAKO champion a to asi mluví samo o sobě. Uvidíme, ale bomby nechutnají nikomu.
Jak jsi spokojený s přípravou na zápas a jakou cítíš formu?
Forma bude, je to vždycky spíš podle zranění a možnostech trénovat. Zatím to vypadá OK.
V případě vítězství a zároveň zranění účastníka pyramidy by jsi se mohl teoreticky utkat se svým oddílovým kolegou Michalem Reissingerem. Jak by jsi k tomuto zápasu přistupoval?
To se samozřejmě může stát, ale jsme oba profíci a v tomto případě asi nějaké zábrany nechám stranou a ukážu mu ještě pár tréninkových triků, na čem zapracovat.

Vstupenky za bezkonkurenčních 200 Kč ke stání a 399 Kč k sezení na tribunu zakoupíte zde:

http://1url.cz/@YFN5

Na galavečer YANGAMES si můžete vsadit. Kurz na zápas Škvor – Sarazhan  je  1,33  – 3 Vsadit a zároveň vyhrát hráčský bonus 5000 Kč můžete ZDE.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!