Rozhovory
0

Tomáš Hron v odvetě roku na Yangames FN

Snad každý český fanoušek se těší na očekávanou odvetu Tomáše Hrona s Romanem Krykliou. Tomáš má svému soupeři co vracet a v domácím prostředí s podporou skvělých fanoušků má jedinečnou šanci uspět. Přijdete Tomáše na Yangames vyhecovat  i vy? Tvůj poslední zápas byl v květnu na Glory. Kdy ses o zápasu dozvěděl a ses k […]

Snad každý český fanoušek se těší na očekávanou odvetu Tomáše Hrona s Romanem Krykliou. Tomáš má svému soupeři co vracet a v domácím prostředí s podporou skvělých fanoušků má jedinečnou šanci uspět. Přijdete Tomáše na Yangames vyhecovat  i vy?

Tvůj poslední zápas byl v květnu na Glory. Kdy ses o zápasu dozvěděl a ses k tomuto fightu dostal?

K zápasu na Glory jsem se dostal přes trenéra Danny de Vriese. Volali mi asi 3 dny před zápasem, zrovna když jsem běhal na atletice, jestli vezmu narychlo zápas s Hasdym.

S čím jsi do souboje šel a nemrzí tě, že to nepřišlo „standardní“ cestou tedy i s dostatečným časem na přípravu?

Jo bylo to narychlo a já byl zrovna po nemoci a měl za sebou asi dva lehčí tréninky. Čas na přípravu nebyl, ale byla to zajímavá nabídka a já ji přijal. Určitě by bylo úplně o něčem jiným mít na přípravu dostatek času, ale ne vždycky je všechno ideální. Zápasu nelituji a jsem rád, že jsem do toho šel.

Nyní tě na Yangames FN bude čekat další top fighter a tím je Roman Kryklia. Čím je Roman nejvíce nebezpečný a na co si budeš muset dát pozor?

Roman má na těžkou váhu super pohyb, dobře kontruje a má nebezpečný kolena. Určitě tohle jsou věci, na které je potřeba dávat pozor. 

Jak se těšíš na tuto odvetu?

 Na zápase se těším moc, ani nad tím jako nad odvetou nepřemýšlím, beru to jako další fight s top zápasníkem. Kdybych přemýšlel, že mám soupeři něco vracet, asi by mě to svazovalo.

Jak probíhá příprava a jak si s ní spokojen?

Příprava probíhá celkem v pohodě. Hodně jsem toho naspároval a myslím, že jsem dobře připraven. Teď jsem se vrátil z Holandska, kde o kvalitní sparing rozhodně nebyla nouze. Spejbl a Michal Reissinger tam byli se mnou.

Jsi už v pořádku po zdravotní stránce?

Jo zdravotně vše snad klape. Ono když jste v tréninku a neustále se řežete, tak prostě vždycky něco bude bolet. 🙂 To patří ke každému sportu.

Chtěl bys na galavečer pozvat diváky?

Všichni kdo chcete vidět zápasy na špičkové úrovni s top obsazením, tak tento čtvrtek 27.7. doražte do Žlutých lázní na Yangames, předpověď slibuje počasí bez deště 🙂

Vstupenky za bezkonkurenčních 200 Kč ke stání a 399 Kč k sezení na tribunu zakoupíte zde:

http://1url.cz/@YFN5

Na galavečer YANGAMES si můžete vsadit. Kurz na zápas Hron – Kryklia  je  2,35  – 1,46 Vsadit a zároveň vyhrát hráčský bonus 5000 Kč můžete ZDE.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!